چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > کارگاه های آموزشی > مدرسه تابستانی 
 
 

شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقمندان به مباحث سلول های بنیادی، پزشکی بازساختی و تکنیک های آزمایشگاهی مربوطه، دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه را ۱۱-۷ مرداد ماه سال جاری به مدت ۵ روز در دانشکده پزشکی برگزار کند.

این دوره آموزشی به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی، رشته زیست شناسی و گرایش های مرتبط با آن برگزار می شود. در پایان دوره، گواهینامه معتبر شرکت در مدرسه تابستانی از طریق شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
در دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه حدود ۷۰ درصد مباحث به صورت تئوری و سخنرانی و ۳۰ درصد باقیمانده به صورت عملی، مشاهده آزمایشگاهی و شامل کشت و تمایز سلول های بنیادی و تکنیک های متداول سلولی و مولکولی خواهد بود. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.
گفتنی است این برنامه به همت شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده پزشکی، دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می شود و هزینه ثبت نام دوره نیز ۳۰۰ هزارتومان (دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با لحاظ تخفیف۲۵۰هزار تومان) خواهد بود.
ریاست برنامه را دکتر پیوندی رئیس دانشگاه و ریاست شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه  علوم پزشکی شهید بهشتی به عهده دارد و دکتر آرش خجسته دبیر شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه نیز به عنوان نایب رئیس برنامه، دکتر عباس پیریایی دانشیار گروه علوم تشریحی و بیولوژی دانشکده پزشکی دبیر علمی، دکتر حجت اله عباس زاده استادیار گروه علوم تشریحی و بیولوژی دانشکده پزشکی دبیر اجرایی و دکتر معصومه جرجانی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه نیز دبیر افتخاری برنامه مذکور خواهند بود. 
شایان ذکر است این دوره در تهران، بزرگراه شهید چمران، ولنجک میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو، بن بست کودکیار، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سالن ابن سینا برگزار می شود و علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنند.

شماره حساب جهت واریز شهریه : 2177879044002 بانک ملی - کد  1706

 

 

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.