جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦ - 
1 2
 
منو اصلی
 
 

گروه بیولوژی و علوم تشریحی از بدو تأسیس دانشکده پزشکی با نام گروه آناتومی تشکیل شده و آموزش دروس آناتومی ماکروسکوپیک را به دانشجویان پزشکی ، دندانپزشکی و رشته های وابسته را عهده دار بوده و چندین دوره دستیار تخصصی آناتومی را نیز تربیت کرده است، از آن به بعد علاوه بر ادامه آموزش در سطوح مذکور، آموزش در حد کارشناسی ارشد و دكتري آناتومی را نیز آغاز نموده که تاکنون ادامه دارد. ضمناً ، همزمان با آموزش مقاطع تحصیلات تکمیلی(M.Sc,Ph.D) کارهای پژوهشی نیز در گروه اجرا شده است. این گروه تا سال 1364 فقط شامل آناتومی ماکروسکوپیک بوده ولی از آن سال به بعد آموزش آناتومی میکروسکوپی و جنین شناسی نیز که تا آن زمان توسط گروه پاتولوژی انجام می شده به وظایف این گروه اضافه شده و در حال حاضر آموزش و پژوهش در هر سه شاخه آناتومی (آناتومی ماکروسکوپیک، بافت شناسی و جنین شناسی) را عهده دار می باشد.


 

 
جلسه دفاع از پایان نامه خانم بني حسيني
جلسه دفاع از پایان نامه خانم بني حسيني دانشجوي دكتري بيولوژي توليد مثل
 ١٠:٢٩ - 1396/08/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه دفاع از پایان نامه خانم قرباني
جلسه دفاع پایان نامه خانم زینب قربانی دانشجوی مقطع کار شناسی ارشد علوم تشریح با عنوان: بررسی اثر محافظت عصبی رزوراترول بر روی موشهای صحرایی نر با مدل آتاکسی مخچه ای در تاريخ 30/07/96 روز یکشنبه راس ساعت00 :12 در گروه برگزار گرديد
 ١٠:٢٧ - 1396/08/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه آناتومی مقطعی دستیاران پزشکی هسته ای
جلسه آناتومی مقطعی دستیاران پزشکی هسته ای در روز پنج شنبه از ساعت ٩ الی ١٢ در محل گروه علوم تشریحی و بیولوژی تشکیل گردید .
 ١٧:٥٨ - 1396/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه دفاع از پایان نامه خانم آریان
جلسه دفاع پایان نامه خانم عارفه آریان دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد علوم تشریح با عنوان: بررسی تاثیر محیط کشت بهینه مشتق از سلول های بنیادی مزانشیمی بر ترمیم زخم سوختگی درجه دو عمیق در موش های صحرایی نر كه در تاريخ 11/07/96 روز سه شنبه راس ساعت00 :12 در گروه برگزار گردید.
 ١٧:٥٤ - 1396/07/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
تابلوی اعلانات
دسترسی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.