سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

دومین جشنواره سپاس همزمان با هفته دولت در تالار امام خمینی (ره) دانشکده پزشکی برگزار شد.

دومین جشنواره سپاس به منظور تقدیر از کارمندان نمونه مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی روز یکشنبه ۵ شهریورماه و همزمان با هفته دولت در تالار امام خمینی (ره) دانشکده پزشکی برگزار شد.
 
این جشنواره با هدف تقدیر از کارکنان برتر دانشگاه با محورهای توجه به ارزش ها، وجدان کاری، انضباط اداری اجتماعی و اقتصادی، مهارت و تخصص ، حسن شهرت، خلاقیت و نوآوری، ارتقاء بهره وری، تقویت روحیه کار گروهی و مشارکت کارکنان و همچنین افزایش کارایی واحدها برگزار گردید.
 
جشنواره سپاس در یکی از بزرگترین سالن های اجتماعات دانشگاه با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر ؛ با حضور دکتر فتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دیگر مسولان و مدیران دانشگاه و جمع کثیری از کارمندان برگزار شد که از حدود ۳۰۰ نفر از کارکنان که توسط واحدهای تابعه معرفی شدند تقدیر گردید.
 
دکتر فاطمه بیتاژیان مدیر مرکز مهارتهای بالینی دانشکده پزشکی و مشاور مدیریت امور آموزشی دانشگاه، آذر احمدی کارشناس واحد آموزش دانشکده و امیراصلان نوری از همکاران خدمات دانشکده بعنوان نفرات برتر دانشکده پزشکی شهید بهشتی در این جشنواره معرفی شدند
 
این جشنواره شامل بخش های مختلف سخنرانی،  اهدای جوایز، قرعه کشی، اجرای کمدی و اجرای موسیقی بود.
 
لازم به ذکر است دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی نیز در جلسه ای جداگانه با حضور هیئت رئیسه دانشکده از سه نفر برگزیده دانشکده پزشکی در جشنواره سپاس، با اهدای لوح و هدیه ای تقدیر و تشکر نمود.
 
 
 
 
 


١٥:١٤ - يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٦٥٩خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.