يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

کارگاه دو روزه بیهوشی رژیونال و درد توسط گروه آموزشی بیهوشی برگزار شد

کارگاه دو روزه بیهوشی رژیونال و درد به همت اعضای هیئت علمی گروه بیهوشی و به صورت یک حرکت تیمی آکادمیک، یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 آذرماه در تالار اجتماعات مرکز پزشکی اختر و تالار نور مرکز پزشکی طالقانی برگزار شد.

در اولین روز کارگاه درخصوص مسائل تئوریک رژیونال و درد از قبیل درد حاد، بیهوشی رژیونال اندام تحتانی، رویکردهای جدید بیهوشی رژیونال ، سونوگرافی ستون فقرات و سونوگرافی تنه توسط اساتید گروه فوق همچون دکتر علی دباغ، دکتر ساسان صبوری، دکتر مهرداد طاهری، دکتر فرامرز مصفا، دکتر هاشمی، دکتر کشمیری، دکتر پارسا و دکتر دادخواه گفتگو و تبادل نظر گردید.

در دومین روز این کارگاه برخی مسائل تئوریک بر روی یک مدل زنده به صورت عملی به اجرا درآمد و اعضای گروه بیهوشی به مدت 2 ساعت عملا با مسائل تئوریک گفته شده آشنا شدند.

هدف از این کارگاه افزایش و ارتقای دانش متخصصان و دستیاران بیهوشی در زمینه رژیونال و درد، بحث و درک نقش کنترل درد حاد بعد از عمل و تفاوت های آن با دردهای مزمن و نیز طرح موضوع راه اندازی بخش کنترل درد حاد بعد از عمل در بخش های بیهوشی مراکز تابعه و ارائه خدمات مربوط به آن بود.

همچنین در این کارگاه در رابطه باpain management  perioperative surgical home  (لزوم کنترل و ارزیابی بیمار قبل از عمل، حین عمل و بعد از عمل ) توسط متخصصان بیهوشی تبادل نظر گردید.

 


١٠:٤٨ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥١١٣    /    تعداد نمایش : ٢١٤خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.