يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

مراسم تکریم و معارفه معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی هفته گذشته در سالن شورای دانشکده برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی با حضور ریاست دانشکده، معاونان ، اساتید و مدیران گروه های علوم پایه، جمعی از مسئولان دانشگاه و دانشکده و برخی از همکاران هفته گذشته در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر دباغ معاون اسبق پشتیبانی دانشکده پزشکی ضمن تشکر از تمامی همکارانی که به نوعی در این مدت با ایشان مساعدت و همکاری داشته اند، به دکتر بهادری به سبب انتصاب جدید تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

دکتر دباغ در ادامه اظهار امیدواری کرد از این پس نیز با درایت دوستان و همکاران و با صبر و بردباری و تلاش ، مسائل و دغدغه های موجود با کمک و حمایت معاونت پشتیبانی همچون گذشته حل و فصل گردد.

در ادامه مراسم دکتر بهادری معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی ضمن تشکر از رئیس دانشکده به سبب حسن اعتماد و انتخاب ایشان، اظهار داشت: با تمام مسئولیت های علمی و اجرایی که در گذشته و حال با آنها روبرو بوده ام ، مسئولیت جدید به سخت کوشی، حساسیت و دقت خاصی نیاز دارد.

وی اظهار امیدواری کرد با وجود تمام مشکلات از جمله نبود امکانات و با شرایط اقتصادی موجود، بتوان با یاری و همکاری یکدیگر دانشکده را به آنچه شایسته و سزاوار است رساند تا در آخر کار سربلند از این مسئولیت خطیر بیرون آمده و بتوان در مقابل خداوند رحمان پاسخگو بود.

در این مراسم دکتر شادنیا مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیز ضمن برشمردن مسئولیت های خطیر اجرایی دکتر بهادری خاطرنشان کرد ایشان همیشه با پشتکار و درایت فراوان از همه این مسئولیت ها سربلند بیرون آمده است. همچنین دکتر شادنیا از ایشان به عنوان فردی آکادمیک یاد نمود که در هر موقعیتی تسهیل کننده کارها بوده و علاوه بر توانمندی های اجرایی که در ایشان وجود دارد ، صبر و تحمل و سعه صدر بی نظیر ایشان از صفات بارز به خصوص در شرایط سخت و حساس است.

دکتر جرجانی رئیس اسبق دانشکده پزشکی نیز در این مراسم حضور یافت و از دکتر دباغ به سبب قبول مسئولیت معاونت پشتیبانی دانشکده در شرایطی بسیار سخت و مشکل با وجود تمامی مسئولیت های در حال انجام در گروه بیهوشی و مرکز تحقیقات بیهوشی تشکر و قدردانی نمود . ایشان همچنین از دکتر بهادری به سبب حمایت و پیگیری های مداوم مسائل و مشکلات در شرایط بحرانی تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

در انتهای مراسم دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی، دکتر دباغ مدیرگروه بیهوشی دانشگاه را فردی توانمند، مسئولیت پذیر، با دقت و با اخلاق نامید که با شجاعت و درایت وظایف آکادمیک خود را به نحو احسن در این مدت انجام داد .

همچنین ضمن آرزوی توفیق برای دکتر بهادری و تشکر به سبب قبول مسئولیت فوق، اظهار امیدواری نمود با همکاری صمیمانه، همگی در جهت ارتقای آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی دانشکده گام برداریم و در نهایت به اهداف مورد نظر و جایگاه اصلی دانشکده و دانشگاه در جامعه علمی دست یابیم.

در خاتمه مراسم رئیس دانشکده پزشکی با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات دکتر دباغ تقدیر و تشکر نمود. همچنین حکم انتصاب دکتر بهادری به وی اعطا شد.

 

 


١٠:٣٣ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦٦٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٧خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.