جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

کمیته بزرگداشت دهه فجر به مناسبت این ایام مسابقات متنوع برگزار می کند

کمیته بزرگداشت دهه فجر دانشکده پزشکی به مناسبت این ایام مسابقات متنوعی ویژه اعضای هیئت علمی ، کارکنان و دانشجویان برگزار می کند.

بر این اساس، مسابقه کتابخوانی ویژه اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان برگزار می شود. این مسابقه با معرفی دو کتاب "ولایت فقیه" ویژه اساتید و "پرسش ها و پاسخ های دانشجویان" ویژه کارکنان و دانشجویان روز دوشنبه 23 بهمن ماه در دانشکده برگزار خواهد شد.

همچنین مسابقه عکاسی ویژه اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده پزشکی با موضوع راه پیمایی یوم الله 22 بهمن برگزار خواهد شد که علاقمندان می توانند عکس های حضور در راهپیمایی خود را به صورت CD از تاریخ 23 الی 25 بهمن ماه به امور دانشجویی دانشکده تحویل نمایند و به عکس هایی که بهترین و شیواترین پیام انقلابی را به بیننده منتقل نمایند جوایزی اهدا می شود.

مسابقه دارت ویژه دانشجویان دانشکده پزشکی در روز 28 بهمن برگزار خواهد شد . خواهران از ساعت 9 الی 11 و برادران از ساعت 13 الی 15 در سالن تربیت بدنی به رقابت با هم می پردازند.

لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم هر مسابقه جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد. (نفر اول کارت هدیه 1500000 ریالی ، نفر دوم کارت هدیه 1000000 ریالی و نفر سوم کارت هدیه 500000 ریالی ) علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و خرید کتاب به امور دانشجویی دانشکده واقع در طبقه دوم مراجعه نمایند.


١٢:١٠ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٤خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.