شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

مراسم تکریم و معارفه معاونت دانشجویی و فرهنگی، معاونت آموزشی پزشکی عمومی و معاونت امور هیئت علمی و بیمارستانهای دانشکده پزشکی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاونت دانشجویی و فرهنگی ، معاونت آموزشی پزشکی عمومی و معاونت امور هیئت علمی و بیمارستانهای دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور رئیس دانشکده پزشکی و معاونین ایشان روز دوشنبه 14 اسفندماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از مدیران گروه های علوم پایه و برخی اعضای هیئت علمی نیز حضور داشتند ، از زحمات و خدمات ارزشمند معاونان سابق دانشکده پزشکی تقدیر بعمل آمد و درخصوص اهم سیاست ها و برنامه های پیش روی دانشکده گفتگو گردید.

دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی با تقدیر از معاونان سابق دانشکده که در شرایطی بسیار حساس قبول زحمت کردند و مسئولیت خطیر معاونت را پذیرفتند اظهار داشت: معاونان در شرایطی سخت مانند ادغام دانشجویان پردیس با دانشجویان روزانه، مشکلات اقتصادی و جوی که در آن زمان حاکم بود، پذیرفتند در راس کار باشند و دانشکده را از مشکلات موجود رها ساختند.

ایشان افزود: تغییرات برای بقای سازمان عنصری ضروری است و ما حتما از تجربیات گذشته معاونان در پیشبرد اهداف دانشکده استفاده خواهیم کرد. وی درخصوص معاونین انتصابی دانشکده بیان داشت: معاونین جدید از میان افرادی انتخاب شده اند که تفاوت دید و نگرش موجود میان افراد از جمله دانشجویان، اساتید و اعضای هیئت علمی را در جامعه کنونی به خوبی درک کرده و با مشکلات جامعه و دانشگاه ملموس هستند.

ایشان در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی ضمن قدردانی از زحمات دکتر فلاح و آرزوی توفیق برای دکتر کرامتی نیا بعنوان معاون این حوزه خاطرنشان کرد: حوزه دانشجویی بسیار حساس و با اهمیت است زیرا با قشری سر و کار داریم که بایستی بستری مناسب و محیطی به دور از کسالت برای تربیت آنها فراهم باشد و شرایط مناسب ، افزایش انگیزش و بهره وری را نیز به دنبال خواهد داشت. همچنین یکی از موارد مهم در این حوزه توجه به مسائل فرهنگی اساتید، اعضای هیئت علمی و کارکنان است که نباید از آن غافل شد.

دکتر طبیبی در حوزه معاونت آموزشی پزشکی عمومی با آرزوی موفقیت برای دکتر جمال شمس از ایشان بعنوان فردی توانمند نام برد که قبل از این در سمت مدیریت EDOدانشکده پزشکی خدمات ارزنده ای را ارائه نمود و این واحد را به واحدی پویا و فعال مبدل ساخت. ایشان یکی از موارد مهم که بایستی در معاونت آموزشی پزشکی عمومی مد نظر قرار گیرد را بازبینی و اصلاحات مورد نیاز طرح ریفرم عنوان کرد تا در نهایت به بهبود کیفیت آموزش بینجامد.

رئیس دانشکده پزشکی در حوزه معاونت امور هیئت علمی و بیمارستانهای دانشکده با تقدیر از زحمات دکتر حاج فتحعلی و آرزوی توفیق برای دکتر دهقان بعنوان معاون این حوزه اظهار داشت: دکتر حاج فتحعلی در شرایط سخت مسئولیت این معاونت را برعهده گرفت و دانشکده را در مسیر صحیح خود هدایت کرد و ما همواره از تجربیات ایشان استفاده خواهیم کرد.

ایشان در پایان تاکید نمود دانشکده پزشکی اعم از مسئولان، اساتید و کارکنان همه بعنوان یک تیم در کنار هم هستیم و با مشارکت یکدیگر، با درنظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات در تمامی سختی ه و مشکلات یاریگر هم خواهیم بود.

در انتها پس از تبیین سیاست ها و اهداف آتی معاونان جدید، با اهدای لوح و هدایایی از معاونان سابق تقدیر بعمل آمد و احکام انتصاب معاونین جدید تقدیم شد.

 

 


١٣:٢٣ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩١٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٤خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.