شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

نشست صمیمانه معاونت تحصیلات تکمیلی با دستیاران ارشد دانشگاه

نشست صمیمانه معاونت تحصیلات تکمیلی با دستیاران ارشد دانشگاه با حضور دکتر وحیدشاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر میری معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی و هیئت رئیسه دانشکده روز چهارشنبه 16 اسفندماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر وحیدشاهی ضمن خیر مقدم به دستیاران ارشد ، توضیحاتی درخصوص برنامه جامع ارتقای کمی و کیفی Post Graduate ارائه داد و اظهار داشت: در این برنامه 7 پروژه اصلی وجود دارد که یکی از مهمترین آنها این است که تصمیم گیری های مسئولان در ستاد دانشگاه باید با توجه به فیدبکی باشد که به طور مستمرو سیستماتیک از سوی رزیدنت ها و فلوها در خصوص مسائل مختلف به دست می آید زیرا خدمات اصلی درمان و آموزش را رزیدنت ها انجام می دهند.

ایشان در ادامه افزود: این اطلاعات و فیدبک های موجود توسط مسئولان تحلیل و بررسی شده و راهکارهایی برای آن اندیشیده می شود و به نتیجه خواهد رسید.

دکتر وحیدشاهی با تاکید بر اینکه برخورد با مشکل باید به دور از بی تفاوتی و گلایه باشد خاطرنشان کرد در مقابل مشکلات پیش آمده باید به خوبی فکر شود و افراد مربوطه با آن درگیر شوند و به جای گلایه و شکایت و یا بی اطلاعی و بی تفاوتی وظیفه خود بدانیم که آن را به گونه ای حل و به نتیجه برسانیم.

ایشان در انتها به برگزاری این جلسات به صورت منظم با ارائه راهکارها، پیشنهادات و انتقادات و بررسی مشکلات تاکید نمود.

در ادامه جلسه هرکدام از رزیدنت های ارشد درخصوص مسائلی همچون برنامه ریزی و ایجاد بستر مناسب برای افزایش قبولی در امتحانات بورد، توزیع مناسب اعضای هیئت علمی در مراکز به خصوص در بیمارستانهای جنرال، توجه بیشتر به بحث آموزش در کنار مسائل درمانی، افزایش ارتباطات میان رشته ای، حجم زیاد بیماران و نبود فضای کافی ، کمبود برخی تجهیزات در مراکز به خصوص در اتاق عمل، مسائل مالی، مسائل رفاهی، مسائل پژوهشی و ..... گفتگو و تبادل نظر نمودند.

 

 

 


٠٨:٤٩ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٢٥١    /    تعداد نمایش : ٣٢٩خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.