شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

نشست صمیمانه معاونت تحصیلات تکمیلی با نمایندگان دستیاران فوق تخصص دانشگاه

نشست صمیمانه معاونت تحصیلات تکمیلی با نمایندگان دستیاران فوق تخصص دانشگاه با حضور دکتر وحیدشاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر میری معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی و هیئت رئیسه دانشکده روز یکشنبه 20 اسفندماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر وحیدشاهی ضمن خیر مقدم به حضار ، هدف از تشکیل این جلسات را آشنایی و شنیدن نقطه نظرات و دغدغه های آموزشی دانست. ایشان یکی از مهمترین برنامه های مسئولان دانشگاه را ارتقای کمی و کیفی سطح آموزش با استفاده از بازخورد سیستماتیک نظرات فراگیران در خصوص برنامه های درحال انجام و ارزیابی این برنامه ها عنوان کرد.

دکتر وحیدشاهی با اشاره به ارتباط مستمر میان رزیدنت ها و فلوها با بدنه دانشگاه ، بر انجام فعالیت ها به صورت تیمی و مشارکتی، شناسایی مشکلات ، آنالیز آنها و ارائه راهکار برای حل معضلات موجود تاکید نمود.

در ادامه جلسه هرکدام از نمایندگان دستیاران فوق تخصص درخصوص مسائلی همچون تامین ابزار و تجهیزات مناسب در مراکز ، جذب اعضای هیئت علمی علاقمند به مسئله آموزش، حجم زیاد کار و تعداد اندک فلوها در بخش ها، برگزاری کلاس های روش تحقیق برای فلوها، مسائل مالی، مسائل پژوهشی و ..... گفتگو و تبادل نظر نمودند.


١٤:٠٦ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٠خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.