شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

نشست پایان سال هیئت رئیسه دانشکده پزشکی با مدیران گروه های علوم پایه

نشست پایان سال هیئت رئیسه دانشکده پزشکی با مدیران گروه های علوم پایه با حضور دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی روز دوشنبه 21 اسفندماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر طبیبی از زحمات ارزشمند مدیران گروه جهت تحقق اهداف دانشکده پزشکی در سالهای گذشته تشکر و قدردانی نمود.

ایشان مهمترین هدف مسئولان دانشکده پزشکی را ارتقا و پیشرفت همه جانبه دانشکده از نظر آموزشی، پژوهشی و اخلاقی  دانست و اظهار داشت: این امر محقق نمی شود مگر آنکه تمامی مدیران گروه در کنار مسئولان بوده و با مشارکت و همراهی یکدیگر به جایگاهی که شایسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است برسیم.

رئیس دانشکده با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و لزوم مدیریت هزینه ها و استفاده منطقی از امکانات و تجهیزات موجود بیان داشت: تحول مثبتی که در چندسال اخیر در دانشگاه انجام شده این است که دانشگاه بسیاری از امور را به دانشکده پزشکی تفویض اختیار کرده و بسیاری از مسائل را بر عهده خود گروه ها قرار داده است تا با هماهنگی مسئولان مدیریت کارها را برعهده گیرند.

دکتر طبیبی در ادامه افزود: در شرایط کنونی صرفه جویی در گروه ها حرف اول را می زند و باید به این نکته توجه داشت که تک تک گروه ها موظف هستند با ارائه آمار و اعداد و ارقام دقیق، نیازها و احتیاجات ضروری گروه را به اطلاع مسئولان دانشکده برسانند تا ما نیز با استفاده از این آمار بتوانیم دفاع منطقی از آنها داشته و مشکلات را حل و فصل کنیم.

ایشان در انتها بر لزوم توجه دقیق بر ساعات حضور و غیاب اعضای هیئت علمی و کنترل و ساماندهی آن، ارائه و گزارش دهی فعالیت های کمی و کیفی گروه با آمار و ارقام و نیز همراهی و مشارکت و ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود تاکید نمود.

 


٠٩:٥٢ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٩خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.