شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر دانشکده برگزار می کند/مسابقات ورزشی ویژه اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان

ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده و مشاورین معاونت، مسئول تربیت بدنی و سایر کارشناسان برگزار شد. این ستاد به منظور تبیین اهم برنامه های دهه مبارک فجر پیش از فرارسیدن این ایام و بررسی اقدامات مربوطه تشکیل گردید.

از برنامه هایی که مقرر شد در دانشکده پزشکی انجام گیرد برنامه ریزی جهت بازدید از موزه عبرت، دیدار با خانواده شهدا، هماهنگی جهت شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، زیارت قبور شهدا و مسابقات متعددی است که با مساعدت واحد تربیت بدنی دانشکده پزشکی و مشارکت همه گروه ها از جمله اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان برگزار خواهد شد.

دکتر عظیمی مسئول تربیت بدنی دانشکده در این خصوص اظهار داشت: واحد تربیت بدنی اقدام به برگزاری یک سری مسابقات ویژه اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان نموده است. این مسابقات در رشته های فوتسال، بسکتبال، تنیس روی میز، فوتبال دستی، تفنگ بادی و دارت برگزار و به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ایشان افزود: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز دوشنبه یکم بهمن ماه به امور دانشجویی دانشکده پزشکی ( سرکار خانم بیگدلی) مراجعه نمایند.

مسئول تربیت بدنی دانشکده در ادامه بیان داشت: دانشجویانی که تمایل دارند در رشته هایی غیر از رشته های نام برده شده شرکت نمایند به امور دانشجویی اطلاع داده تا در صورت رسیدن به حد نصاب اقدامات بعدی صورت پذیرد. همچنین همکارانی که مایلند در برگزاری این مسابقات به نحوی با واحد تربیت بدنی دانشکده همکاری داشته باشند می توانند این واحد را مطلع نمایند.

لازم به ذکر است مسابقات فوق در دهه اول بهمن ماه برگزار خواهد شد و زمان دقیق آن متعاقبا به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.  

 


٠٩:١٨ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٣٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٩١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.