پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

بازدید علمی- فرهنگی گروه ایمونولوژی دانشکده پزشکی از پارک موزه ی ملی پردیسان

جمعی از اساتید و دانشجویان گروه ایمونولوژی دانشکده پزشکی در دی ماه سال جاری از پارک موزه ملی پردیسان بازدید به عمل آوردند.

این بازدید با هدف یادگیری چگونگی رفتار با محیط زیست و حیوانات، مهیا شدن بستری آرام برای دانشجویان و دور شدن از فضای تک بعدی کتابخوانی و دغدغه های روزانه انجام گردید.

بازدید فوق با استقبال گرم از سوی مسئولان موزه همراه بود و با راهنمایی آنان از موزه تنوع زیستی که شامل غرفه های ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻫﺎی ﻣﻨﻘﺮضﺷﺪه اﯾﺮان، ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ اﯾﺮان، ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ ﺟﻬﺎن، تنوع زیستی ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎرس، تنوع زیستی قاره های آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا و ایستگاه قطب جنوب بود دیدن شد. در ادامه پس از تاکسی درمی شدن از کلینیک حیوانات وحشی نیز بازدید بعمل آمد. در این کلینیک، حیوانات وحشی زخمی یا مصدومی وجود داشتند که تحت معالجه قرار گرفته و آماده ی بازگشت به آغوش طبیعت بودند.

 این بازدیدهای دوره ای از آذر ماه سال1397 توسط گروهی از دانشجویان رشته ایمونولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز و با استقبال اساتید گروه همراه شد.

لازم به ذکر است ﻣﻮزه ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ پردیسان در فضایی با مساحت داخلی 1800 متر مربع در شمال غربی تهران در شهرک غرب، بزرگراه همت، بعد از پل یادگار امام، داخل پارک پردیسان واقع شده و در فروردین 1383 افتتاح گردیده است. ﻣﻮزه ﺗﻨﻮع زﯾﺴﺘﯽ پردیسان با تاکید بر اهمیت و ارزش تنوع زیستی و در راستای وظایف قانونی سازمان حفاظت محیط زیست ایجاد شده است.

 


٠٩:٥٧ - سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ٧٣٣٤٠    /    تعداد نمایش : ٤٢خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.