شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمايش اخبار ٢ 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

پیام تبریک رئیس دانشکده پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دکتر علی طبیبی رئیس دانشکده پزشکی در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به تمامی دانشگاهیان علوم پزشکی شهیدبهشتی؛ اساتید، اعضای هیات علمی، کارکنان و به ویژه دانشجویان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

فرارسیدن ماه مهر و مهربانی و آغاز سال تحصیلی را به تمامی اعضای خانواده دانشکده پزشکی اعم از اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان شریف دانشکده و بویژه فرزندان جدیدالورود این دانشکده صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

شما دانشجویان به ویژه دانشجویان جدیدالورود که وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده و قدم به عرصه جدیدی از علم و دانش نهاده اید بدانید که هم اکنون در مرحله ای سرنوشت ساز از عمر خود قرار دارید که می تواند دوران رشد و پیشرفت علمی همراه با تهذیب و تزکیه نفس را برایتان به ارمغان بیاورد از این فرصت بهره برده و در راه کسب علم و دانش و مهارت و اخلاق و معنویت تلاش کنید تا انشاءا... توشه ای مناسب برای آینده خود فراهم کنید.

هدف ما تربیت نسلی پویا ، پرنشاط و امیدوار و دانش آموختگانی نخبه و فرزانه برخوردار از سطوح بالای دانش، مهارت، معرفت، اخلاق و فضیلت است که سرنوشت و آینده ای درخشان برای این سرزمین رقم زده و با تلاش جهادی در مسیر ارتقای سلامت، کاهش آلام دردمندان، توسعه علوم پزشکی ، پیشرفت علمی و فناوری و خودکفایی گام بردارند تا انشاءا... در آینده ای نه چندان دور شاهد تحقق اهداف نظام و حفظ جایگاه اول علمی در منطقه باشیم .

امیدوارم با آغاز فرایند مستمر آموزش و فراگیری و با تلاش مضاعف و تعامل بیشتر تمامی دانشگاهیان توفیق یابیم برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان دانشگاه بیفزاییم و گامهایی استوار و بلند در راستای اعتلا و ارتقای دانشگاه و دستیابی به مرجعیت علمی کشور برداریم.

اینجانب و همکارانم به عنوان خدمتگزاران شما، با استعانت از حضرت احدیت و با استفاده از تجربیات خویش و بهره گیری از نقطه نظرات همه صاحبنظران در راستای دانش اندوزی و رشد علمی ،فرهنگی، اخلاقی و تربیتی شما آینده سازان عزیز ایران اسلامی از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد و از تمام امکانات موجود در این راه بهره خواهیم برد .

 دکتر علی طبیبی

رئیس دانشکده پزشکی


١٤:٤٥ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٨٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.