شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهاردهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ICIA2018

چهاردهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی ICIA2018

"چهاردهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی" توسط انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران با همکاری گروه ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تاریخ 6 تا 8 اردیبهشت ماه 1397 برگزار شد. رئیس کنگره دکتر سعید نمکی، دبیرعلمی دکتر سید محمود هاشمی و دبیر اجرایی کنگره دکتر مهدی شعبانی بودند.

وبسایت کنگره  

آلبوم تصاویر کنگره

چهاردهمین کنگره بین المللی ایمونولوژی و آلرژی با مشارکت فعال ایمونولوژیست های پایه و بالینی از همه دانشگاههای کشور، فرصتی بود برای تبادل اخرین یافته های دانشمندان داخلی و خارجی.

این کنگره حاصل  تلاش و مشارکت علمی ۳۵۰ نفر از اساتید به عنوان کمیته علمی و  ۱۵۰ نفر از دانشجویان به عنوان کمیته اجرایی از دانشگاه های مختلف کشور بود.

تعداد ۱۰۸۰ خلاصه مقاله به دبیر خانه کنگره ارسال شد که طی دو مرحله داوری آنلاین و حضوری حدود ۹۰۰ مقاله بصورت سخنرانی، سخنرانی کوتاه و پوستر در ۳۱  محور تخصصی پذیرفته شد.

۲۴۰ سخنرانی

۲۳۰ سخنرانی کوتاه

۴۸۰ پوستر

دوره پیشرفته ایمونو تراپی با همکاری انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران و اتحادیه بین المللی انجمن های ایمونولوژی (IUIS) با حضور و تدریس اساتید مطرح بین المللی و داخلی  با مدیریت دکتر مهرناز مصداقی برگزار شد.

 همچنین ۵۵ کارگاه تخصصی نیز با مشارکت و همکاری بسیاری از مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های مختلف تا کنون برگزار شده یا در ایام کنگره برگزار شد.

به مناسبت روز جهانی ایمونولوژی، سومین جشنواره ملی ایمونولوژی و آلرژی هم درآخرین روز کنگره با هدف تقدیر از پژوهشگران برتر، مراکز تحقیقاتی برتر و شرکت دانش بنیان برتر برگزار شد. 

در حاشیه کنگره و با هدف تشویق دانشجویان فعال در زمینه های هنری و فرهنگی، نمایشگاه آثار هنری اساتید و دانشجویان ایمونولوژی نیز برگزار شد. دانلود فايل : mnuRgt.png ( 0KB )


١٧:٤٦ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٤٣٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٨خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.