پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
 

 

گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی دارای دو بخش آموزشی می‌باشد. در سال 1352 بخش پوست در بیمارستان لقمان حکیم آغاز بکار نمود. در حال حاضر بخش پوست بیمارستان لقمان حکیم 12 تخت فعال دارد. 2 بخش پوست بیمارستان شهدای تجریش در سال 1383 تأسیس شده است. این بخش دارای 17 تخت در اطاق‌های 3-2 تخته می‌باشد.

گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی به منظور تربیت پزشک و نیروهای تخصصی، تولید علم و ارتقای سطح سلامت مردم در محدوده تحت پوشش دانشگاه، کشور و منطقه تشکیل شده است. بهینه‌سازی فرآیندهای جاری برنامه‌های مرتبط با خدمات آموزشی به به دانشجویان، انترن‌ها، رزیدنت‌ها و فلوها و ارتقاء سطح اطلاعات علمی مردمی در زمینه پوست از طریق رسانه‌ها از جمله فعالیت‌های گروه به حساب می‌آید. در این راستا ارتقای مستمر دانش و مهارت‌های علمی اعضای گروه از طریق روزآمد کردن و آشنا نمودن آنها به دانش و فناوری‌های روز، ارتقاء کیفی سطح علمی دانشجویان پزشکی، انترن‌ها و دستیاران پوست، دستیابی به نتایج تحقیقات جدید برای درمان بیماران، تولید علم از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی، ارتقاء علمی و تجهیزاتی برای تشخیص درمان بیماران بعنوان اهداف گروه به حساب می‌آید. ما برآنیم تا با تسهیل فرایند جذب فراگیر از کشورهای منطقه با نگاه ویژه به کشورهای اسلامی و فارس‌ زبان اقدام نماییم.

گروه همکاری با سایر گروه‌های آموزشی دانشگاه، مسئولین دانشگاه و وزارت بهداشت و پایش مستمر نتایج فعالیت‌های گروه و در صورت لزوم بازبینی منظم برنامه‌های اجرایی خود را به طور سیستماتیک انجام می‌دهد در راستای این مأموریت توجه به مسایل صنفی اعضاء گروه به عنوان کانون توجه به حساب می‌آید.

دستــرسی ها

دهمين كنگره

بررسي جديدترين مقالات و نو آوري هاي پوست

ارديبهشت ماه 1394

 در هتل پارسيان انقلاب برگزار خواهد شد

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11445
 بازدید امروز : 5
 کل بازدید : 71650
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.12
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.