چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اخبار دانشکده

انتخاب خانم مهندس شاهین بعنوان کارمند نمونه

تخاب خانم مهندس شاهین بعنوان کارمند نمونه 
 

 

راسم روز کارمند ٤ شهریورماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد
 

 

همزمان با فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند مراسمی با حضور دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی روز شنبه 4 شهریورماه در تالار ابن سینا دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که دکتر حائری استاد گروه فارماکولوژی دانشکده ، دکتر بشارت معاون اسبق پشتیبانی دانشکده، هیئت رئیسه دانشکده و برخی از مسئولان و جمع کثیری از کارکنان حضور داشتند، دکتر جرجانی ضمن تبریک روز کارمند به کارکنان صدیق دانشکده پزشکی از مقام شامخ دو شهید گرانقدر ، شهید رجایی و شهید باهنر، تجلیل نمود.

ایشان درادامه سخنان خود اظهار داشت: توفیق خدمتگزاری که خداوند متعال به همه ما داده تا هر روز به واسطه آن به خلق خدا خدمت کرده و بتوان گره ای از مشکلات مردم باز کرد، جای شکرگزاری بسیاری دارد. وی افزود: واژه "کارمند" بسیار باارزش است و باعث خرسندی است که کارمندان ضمن ارائه خدمت، به دنبال افزایش توان تخصصی خود برای ارتقای کارشان و در نهایت رسیدن به جایگاه ارزشند یک کارمند نمونه می باشند.

دکتر جرجانی با تاکید بر اینکه گفتار، کردار و عملکرد کارکنان الگویی برای سایر کارمندان جوان تر و کم تجربه تر است خاطرنشان کرد: افراد با سابقه کاری بیشتر و تجربه طولانی تر باید در گفتار و رفتار خود بسیار محتاط عمل کنند و نمونه ای برای سایرین باشند. ایشان در ادامه افزود: با ارزش ترین هدیه به دیگران نیکی کردن و خیرخواهی برای همنوعان است پس به دیگران مهر بورزیم ، محبت کنیم و همدلی و صمیمیت را در تمامی کارها مدنظر قرار دهیم تا بازتاب آن بیش از همه به خود ما بازگردد.

 دکتر حائری با تبریک فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند، درخصوص زمینه های به وجود آمدن الفت و مهربانی و تلاش در جهت حفظ آن در خانواده بزرگ دانشکده پزشکی اظهار داشت: این جمع ، جمع زیبایی است و ما همانند خانواده ای همدل و همراه، چندین سال است که در کنار هم سعی در حفظ این زیبایی داشته ایم. ایشان در ادامه بیان نمود: یکی از محاسن چنین اجتماعاتی ، محبت و مودتی است که در دل همه ما مجددا شکل می گیرد، گذشت و ایثاری است که برایمان بارها یادآوری می شود، تا یادمان نرود هر روز دعا کنیم که خداوند به ما توفیق دهد به نحوی خدمت کنیم تا در نهایت به رضایت پروردگار برسیم.

در این مراسم دکتر دباغ معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی نیز این روز را به تمامی کارکنان دانشکده پزشکی تبریک گفت. همچنین دکتر بشارت معاون اسبق پشتیبانی دانشکده نیز ضمن تبریک این روز ، به بیان خاطراتی از دوران خدمت خود پرداخت.

در پایان مراسم از شش تن از کارمندان نمونه دانشکده پزشکی در سالجاری، مریم پازوکی مسئول دفتر ریاست دانشکده، فرزانه کثیری مسئول دبیرخانه دانشکده، ماهدخت خاکی کارشناس معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده، نسرین خاطری کارشناس مسئول معاونت پژوهشی دانشکده، گلناز سپهداری کارشناس معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده و مهندس زهرا شاهین مسئول مرکز انفورماتیک دانشکده با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد و مراسم با صرف پذیرایی و ناهار به پایان رسید.

لازم به ذکر است در این مراسم از سوی دکتر جرجانی رئیس دانشکده، گلدان گل توت فرنگی به رسم یادبود به کارمندان اهدا شد. این گلدان به نقل از رییس دانشکده پزشکی، نشانه سرسبزی، رشد و باروری است ، در ماه های زیادی از سال میوه می دهد و میوه آن شبیه به قلب است، سرشار از ویتامین ث است و ترکیباتی دارد که موجب شادی و نشاط و انرژی می گردد، مرتبا جوانه زده و بوته آن گسترش می یابد و میوه آن کاملا ارگانیک است. این گلدان در آسیا به نام ملکه میوه ها معروف است.

گالری عکس


١٢:٣٣ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٨٤خروج
پیوندهای مهم
دانشکده پزشکی

اداره فناوری اطلاعات
و ارتباطات دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی
و خدمات درمانی شهید بهشتی

  وزارت بهداشت و درمان
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.