يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آزمون ارتقا 
 
 

 

زمان آزمون: بیستم تیرماه 1398 ساعت 9 صبح

محل برگزاری آزمون: ولنجک- میدان دانشگاه- خیابان دانشجو- خیابان اعرابی- دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی- دانشکده پزشکی

موقعیت محل برگزاری آزمون روی نقشه

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند کارت ورود به جلسه آزمون از طریق لینک زیر قابل دریافت و چاپ می باشد.

لذا خواهشمند است کارت ورود به جلسه را چاپ و در روز برگزاری آزمون به همراه داشته باشید.

http://medex.sbmu.ac.ir

 

لینک داخل دانشکده

داوطلبین گرامی می بایست یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری حضور داشته باشند.
 

در صورت وجود مشکل با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

22439953-23872507-23872508

قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی سال ۱۳۹۶

 1. بدلیل همزمانی برگزاری  آزمون ارتقا دستیاری و گواهینامه با آزمون کنکور سراسری سال 1396 از داوطلبین محترم تقاضا می شود  با توجه به وضعیت ترافیکی منطقه در زمان زودتر به محل آزمون مراجعه نمایند.
 2. آزمون ارتقاء- گواهینامه تخصصي درروز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۵بطور همزمان در دانشگاههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني برگزار مي گردد. داوطلبان هر دانشگاه در روز آزمون باید در محل دانشکده پزشکی دانشگاه خود حاضر شده و  بر اساس شماره داوطلبی مندرج در کارت خود و راهنماهای نصب شده در محل محل دقیق صندلی خود را پیدا نمایند. درهاي سالن برگزاري آزمون راس ساعت ۸ صبح باز و در ساعت ۸:۴۵ دقيقه بسته خواهد شد. آزمون راس ساعت ۹ صبح شروع مي شود. اين برگه، حاوي راهنماي شركت كنندگان و ويژگيهاي آزمون اين دوره بوده و مطالعه آن به تمامي داوطلبان شركت در اين آزمون توصيه مي شود.خواهشمند است قبل از ورود به جلسه امتحان كليه مفاد راهنما را دقيقا مطالعه فرماييد تا مشكلي در نحوه تكميل پاسخنامه و تنظيم وقت امتحان پيش نيايد .

  ۱-آزمون اين دوره شامل ۱۵۰ سوال چهار جوابي مي باشد و مدت پاسخگويي به آن ۱۸۰ دقيقه است. در رشته آسيب شناسي تعداد سوالات ۲۰۰ سوال بوده و مدت پاسخگويي ۲۴۰ دقيقه مي باشد. جوابها بايد در پاسخنامه مربوطه وارد گردد، بنابراين به موارديكه پاسخ در دفترچه سوالات داده مي شود ولي در پاسخنامه وارد نمي شود. نمره اي تعلق نخواهد گرفت.

 3. نام کاربری کلیه دستیاران گرامی کدملی ( یک عدد ده رقمی با احتساب صفرهای ابتدایی) و کلمه عبور شماره شناسنامه می باشد. لطفا صفرهای ابتدایی  کد ملی و شماره شناسنامه خود را نیز وارد نمایید. پس از ورود به سامانه می توانید کلمه عبور خود را تغییر دهید. در صورت تغییر کلمه عبور آنرا برای استفاده های بعدی بخاطر بسپارید.
 4. دستیاران از ساعت ۱۲ ظهر سه شنبه  ۱۳ تیر ماه تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۴ تیرماه ۹۶ میتوانند با مراجعه به سامانه http://azmoon.tums.ac.ir/ کارت خود را دریافت نمایند.
 5. در صورت وجود مشکل در ورود با ایمیل arvinnasab@gmail.com در تماس باشید. احتمال افزایش بار ترافیک و کندی سایت در ساعتهای ابتدایی ارائه کارت وجود دارد.
 6. پس از ورود به سامانه از پیوند دریافت کارت ورود به جلسه کارت خود را مشاهده و پرینت نمایید.
 7. در صورتیکه تصویر خود را در کارت مشاهده نمی کنید کافی است از لینک ویرایش مشخصات تصویر مناسب خود را در سامانه آپلود نمایید و سپس اقدام به پرینت کارت خود نمایید.
 8.  دستیاران گرامی از طریق لینک ویرایش مشخصات در بالا و سمت چپ صفحه میتوانند تصویر خود را تغییر دهند، چپ دست بودن خود را مشخص کنند و نیز در صورت داشتن هرگونه مشکل جسمی - حرکتی لازمه تمهیدات خاص در زمان آزمون آن را ثبت کنند. اطلاعات شخصی کاربران قابل تغییر نیست.
 9. بر روی کارت، اطلاعات مقطع ارتقا درج نشده است. خواهشمند است در این مورد سوال نفرمائید.
 10. اگر با عبارت" شما مجاز به شرکت در آزمون نمی باشید" مواجه شدید به معاونت تخصصی و فوق تخصصی دانشکده خود مراجعه نمائید.
 11. جهت دریافت توضیحات بیشتر  راهنمای آزمون را مطالطعه فرمایید.
 12. اعتراضات بصورت آنلاین و از ساعت ۴ بعدازظهر روز پنج شنبه ۱۵/۴/۹۶ لغايت ساعت ۴ بعداز ظهر روز شنبه ۱۷/۴/۹۶ از طریق دو آدرس سایت اعلام شده زیر جمع آوری خواهد شد. هیچ روش ارسال دیگری مورد پذیرش نمی باشد.
 13. سایت سازمان سنجش پزشکی (http://sanjeshp.ir)  ( لینک کلید سوالات تراز طرح شده در دبیرخانه      -         لینک ارسال اعتراض به سوالات طرح شده در دبیرخانه
 14. سایت آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران (http://azmoon.tums.ac.ir)  
 15. آدرس : تهران - 
  • آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی
  •  
  •  

 

 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.