سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

آموزش مجازی؛ مهمترین شاخص ارزیابی در پانزدهمین دوره جشنواره آموزشی دانشگاه

 معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره آموزشی دانشگاه به صورت مجازی، از ۹ تا ۱۱ خردادماه خبر داد.

دکتر محمدمهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، از برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره آموزشی با هدف ارزیابی گروه های آموزشی، دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه به صورت مجازی خبر داد.
 
 
وی با اشاره به اینکه این جشنواره یکشنبه ۹ خردادماه افتتاح می شود، افزود: یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی در این دوره از جشنواره، برگزاری کلاس های مجازی، به ویژه کلاس های تعاملی با حضور استاد است که وجه تمایز پانزدهمین جشنواره آموزشی نسبت به دوره های پیشین محسوب می شود.
 
 
دکتر صدوقی عنوان کرد: با شیوع کرونا و اعمال محدودیت ها، اعم از محدودیت های آموزشی، بستر آموزش مجازی به سرعت در دانشگاه تقویت شد و از همان ابتدا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در رده برترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در این حوزه قرار گرفت.
 
 
به گفته معاون آموزشی دانشگاه، از گروه های برتر آموزشی در زمینه آموزش مجازی، با پرداخت کمک هزینه تامین تجهیزات آموزشی تقدیر به عمل خواهد آمد.
 
 
وی اعتباربخشی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی را از دیگر شاخص ها اعلام کرد و گفت: اعتباربخشی بیمارستانی سال گذشته توسط وزارت بهداشت صورت گرفت که بر همین اساس یکی از مراکز پزشکی تحت پوشش دانشگاه معرفی و تقدیر می شود.
 
 
دکتر صدوقی اظهار کرد: معرفی و تقدیر از پنج طرح دانش پژوهی و پروژه های آموزشی که هر کدام به همت گروهی از اعضای هیئت علمی دانشگاه، تعریف شده و به نتیجه رسیده است نیز در جشنواره آموزشی دانشگاه انجام خواهد شد. یکی از این طرح های دانش پژوهشی در جشنواره آموزشی شهید مطهری مقام نخست را از آن خود کرده است.
 
 
معاون آموزشی دانشگاه همچنین از تقدیر از سه گروه آموزشی برتر که بیشترین امتیاز را در ارزیابی کیفی و کمی گروه های آموزشی دانشگاه بر اساس شاخص های تعیین شده، کسب کرده اند نیز خبر داد.
 
وی در پایان عنوان کرد: به رسم هر دوره جشنواره، از زحمات و فعالیت های آموزشی، پژوهشی و درمانی یکی از اساتید پیشکسوت دانشگاه نیز تقدیر خواهد شد. از همین رو در جشنواره پیش رو مراسم نکوداشت دکتر محمد غفرانی، استاد و فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و رییس بخش اعصاب بیمارستان مفید برگزار می شود.
 
 
افتتاحیه پانزدهمین دوره جشنواره آموزشی دانشگاه به صورت مجازی، ۹ خردادماه، ساعت ۹ تا ۱۱ صبح برگزاری خواهد شد.
 
 
برخی برنامه های این جشنواره دارای امتیاز ارتقا برای اعضای محترم هیات علمی است.
 
 
علاقمندان می توانند از طریق لینک های زیر به صفحات دانشگاه در فضای مجازی دسترسی داشته باشند.
 
 
 آپارات: sbumsuniversity
اینستاگرام: sbmuniversity@ 
وبسایت دانشگاه:  Live.sbmu.ac.ir 
 
 
همچنین مباحث مطرح شده در روزهای دوم و سوم برنامه در لینک زیر قابل مشاهده است.


١٠:٠٧ - شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٩٦٩    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.