جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

كتاب مرجع "مراقبت های بعد از عمل در بيماران جراحی قلب" به چاپ دوم رسید

کتاب مرجع مراقبت های بعد از عمل در بيماران جراحی قلب تالیف هیاتی از نویسندگان تراز اول جهان توسط انتشارات بين المللی اسپرينگر به چاپ دوم رسید.

این کتاب به سرپرستی دکتر علی دباغ استاد گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با مشارکت بیش از ۲۰ تن از نویسندگان طراز اول جهان در رشته های بیهوشی و قلب به زبان انگلیسی انتشار یافته است.

دکتر دباغ سرپرست تیم نویسندگان کتاب مذکور با اشاره به چاپ اول آن در سال ۲۰۱۴ اظهار داشت: کتاب Postoperative Critical Care for Adult Cardiac Surgical Patientsجزو معدود کتابهای مرجع پزشکی به زبان انگلیسی از کشور جمهوری اسلامی ایران است که توسط Springer یکی از معروفترین انتشارات جهان به چاپ رسیده است.

به گفته استاد گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مخاطبان این کتاب متخصصان قلب، پزشکان جراح قلب، فوق تخصص بیهوشی قلب، فوق تخصص آی سی یو، متخصصان قلب، پرستاران آی سی یو و سی سی یو، دانشجویان پزشکی و دانشجویان سایر رشته ها هستند.

گفتنی است این كتاب به زبان انگلیسی ومشتمل بر ۲۲ فصل و بيش از ٧٠٠ صفحه است که مقدمه چاپ اول آن در سال ۲۰۱۴ توسط Lawrence Cohnیکی از بزرگترین جراحان قلب دنیا نوشته شده بود و مقدمه چاپ دوم آن نیز در سال ۲۰۱۸ توسط دو تن از اساتید بنام بیهوشی قلب به نامهای John G. Augoustidesو Jacob Gutscheنگاشته شده است.

علاقمندان می توانند از طریق لينك https://www.springer.com/gp/book/۹۷۸۳۳۱۹۷۵۷۴۶۹  به صفحه كتاب در سایت اسپرینگر دسترسی پیدا کنند.


٢٠:٠٠ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٢٢٨    /    تعداد نمایش : ١١١



خروج




 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.