سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

نشست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی با مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان و خانواده

نشست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی با مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان و خانواده  با حضور دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی ، دکتر اسماعیلی مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان و خانواده ، صمدی کارشناس امور زنان و خانواده، بیگدلی کارشناس روابط عمومی معاونت دانشجویی و سپهداری کارشناس فرهنگی روز سه شنبه 13 شهریور ماه ساعت 13:30 برگزار شد.

در این جلسه دکتر کرامتی نیا ضمن تبریک سمت جدید و آرزوی موفقیت برای ایشان پیشنهاداتی را مبنی بر عملیاتی نمودن و راه اندازی مهد کودک در طرح جامع دانشگاه جهت رفاه حال کارمندان، ایجاد محلی جهت استراحت دانشجویان دختر در ساعات غیر درسی و آموزشی و ایجاد نمازخانه و اتاق ورزش برای دانشجویان پزشکی ارائه نمود.

در ادامه دکتر اسماعیلی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و اعلام آمادگی جهت همکاری با مجموعه دانشکده پزشکی اظهار داشت در خصوص دانشجویان جدیدالورود بسته آموزشی و فرهنگی  تهیه گردیده و جهت ساعت های فرهنگی دانشکده هم مواردی در دست اقدام است.

مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان و خانواده همچنین عنوان کرد: برنامه نگاهداشت سلامت در دانشکده طب سنتی به صورت (همایش،ویزیت،کلاسهای آموزشی) آماده و در دست اقدام است.

در خاتمه نشست مقرر گردید کارشناس روابط عمومی معاونت دانشجویی، پروپوزال کارهای پیشنهادی را در هفته اول مهر ماه تهیه و ارائه نماید.


١٣:٥٧ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٠٧١    /    تعداد نمایش : ١٥٤خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.