دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

بازدید از پاویون های مرکز پزشکی ، آموزشی و درمانی شهدای تجریش

دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همراه دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی از پاویون های مرکز پزشکی ، آموزشی درمانی شهدای تجریش بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید که دکتر افجه ای مدیر بیمارستان و دکتر ملک زاده معاون آموزشی بیمارستان نیز حضور داشتند از پاویون های موقت بیمارستان بازدید شد و گزارشی از سوی مدیر بیمارستان درخصوص روند فعالیت های انجام شده ارائه شد.

در طی این بازدید مدیر مرکز پزشکی شهدا تاکید کرد تا زمان اطمینان صد در صد از رعایت موارد ایمنی در پاویون بیمارستان شهدا ، دانشجویان در پاویون های موقت مستقر هستند و از انتقال انها به پاویون های اصلی خودداری خواهد شد.

همچنین ایشان  از سعه صدر و همکاری دانشجویان و رزیدنت ها با مجموعه مدیریتی بیمارستان درجهت مرتفع نمودن مشکلات پیش آمده و همکاری روسای بخش ها ، مجموعه پرستاری ، خدمات و مدیریت مرکز پزشکی شهدا که در شرایط سخت از ارائه خدمات درمانی به بیماران کوتاهی ننمودند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در پی بروز مشکلات به وجود آمده و عدم وجود ایمنی کافی در پاویون های دانشجویان در مرکز شهدا، کمیته بحران بیمارستان تشکیل شد و مقرر شد دانشجویان تا حل مشکلات به وجود آمده در پاویون های موقت مستقر شوند تا با هماهنگی مسئولان ذیربط، دفتر فنی و معاونت پشتیبانی دانشگاه مشکلات حل گردیده و محیط امنی برای رزیدنت ها و اینترن ها آماده گردد.

گفتنی است قبل از این بازدید، سرپرست داخلی معاونت دانشجویی دانشکده به همراه تیمی از کارشناسان جهت ارائه گزارش به هیات رئیسه دانشکده پزشکی از محل پاویون های موقت در مرکز شهدا بازدید بعمل آوردند. 


١٩:٠٩ - جمعه ١٤ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٥٢٨    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.