دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

مراسم آیین روپوش سفید دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94 برگزار شد

آیین روپوش سفید دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94 روز چهارشنبه 12 دی ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

در این مراسم دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی، دکتر ایمان زاده رئیس مرکز پزشکی ، آموزشی و درمانی کودکان مفید و دانشجویان ورودی بهمن 94 حضور داشتند.

مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و پس از آن دکتر کرامتی نیا درخصوص رعایت اخلاق حرفه ای بعنوان یکی از اصول اساسی حرفه مقدس پزشکی توضیحاتی را بیان نمود.

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی در ادامه با تاکید بر اهمیت مشارکت دانشجویان در انجمن های علمی اظهار داشت معاونت دانشجویی از آن دسته دانشجویانی که تمایل دارند عضو اینگونه انجمن ها شوند دعوت می کند به این معاونت مراجعه نموده و ظرف یک هفته کاری اقدامات بعدی جهت عضویت آنان صورت خواهد گرفت.

در ادامه مراسم دکتر ایمان زاده ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان از آنان بعنوان نوابغ پزشکی نام برد که در دانشگاه بزرگی همچون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شده اند و بایستی از این پس با تلاش مضاعف از بستر علم و تکنولوژی و هرآنچه برای دانشجویان فراهم شده نهایت استفاده را نموده تا دانش و مهارت خود را ارتقا دهند.

رئیس مرکز پزشکی مفید از دانشجویان خواست با فعالیت و کوشش حداکثری و مطالعه زیاد از تجارب اساتید گرانقدری که در دانشگاه حضور دارند استفاده بهینه نموده و در تمامی کارها خداوند متعال را حاضر و ناظر بر اعمال خویش بدانند.

در انتهای مراسم دکتر فدوی استاد اخلاق پزشکی درخصوص اخلاق و رعایت حقوق ذی نفعان و بیماران ، حل مشکلات بیماران و جلوگیری از خطاهای پزشکی سخنانی را بیان نمود.

گفتنی است دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94 از شهلا فلاح سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده به سبب تلاش و خدمتگزاری شایسته در طول مدت تحصیلی شان با اهدای لوح تشکر و قدردانی نمودند.

مراسم فوق با برنامه های متنوعی از جمله نمایش کلیپ و اجرای موسیقی سنتی همراه بود و با پذیرایی و عکس یادگاری به پایان رسید.

 


١٤:٥٥ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٦٨٧    /    تعداد نمایش : ١٩٧خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.