يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

ثبت نام دستیاران سال آخر رشته های تخصصی آغاز شد

 ثبت نام ۴۰۰ دستیار سال آخر رشته های تخصصی دانشگاه در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی آغاز شد.

اداره تامین و توزیع نیروی تخصصی معاونت درمان دانشگاه براساس بخشنامه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از ۲۱ اردیبهشت ماه ثبت نام و جمع آوری مدارک دستیاران سال آخر ۲۴ رشته تخصصی دانشگاه را آغاز کرد.
 
 
دستیاران سال آخر در رشته های زنان و زایمان، جراحی عمومی، طب اورژانس، رادیولوژی، ارتوپدی، آسیب شناسی، پزشکی قانونی، اورولوژی، داخلی مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، بیماری های داخلی، پزشکی اجتماعی، پزشکی هسته ای، طب فیزیکی، کودکان، بیماری های قلب و عروق، بیهوشی، روانپزشکی، عفونی، چشم، گوش و حلق و بینی، پوست و رادیوتراپی می بایست طی مدت ۳۰ روز برای ثبت نام و ارائه مدارک شخصا به معاونت درمان مراجعه کنند.
 
 
به گفته دکتر بنی جمالی رئیس اداره تامین و توزیع نیروی تخصصی نمایندگان معاونت درمان طی هماهنگی با نمایندگان معاونت آموزشی ضمن بررسی و رفع اشکالات اسناد تعهد محضری و سایر موارد مربوط به جمع آوری اسناد، هماهنگی های لازم را برای اطلاع رسانی دستیاران فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام داده اند.
 
 
وی تعداد دستیاران دانشگاه را هر ساله نزدیک به ۴۰۰ نفر در رشته های مختلف اعلام کرد و افزود: با هماهنگی و همکاری معاونین فنی و اجرایی و حراست معاونت درمان، اقدامات لازم برای اطلاع رسانی، افزایش ضریب امنیتی به لحاظ صیانت از اطلاعات دستیاران و امکانات لازم برای ثبت نام انجام شد، در حال حاضر نیز ثبت نام و جمع آوری مدارک آغاز شده است، و این روند تا پایان خرداد ماه ادامه دارد.
 
 
رئیس اداره نیروهای تخصصی، هدف از این اقدام را توزیع پزشکان متخصص متعهد خدمت ضریب کا توسط وزارت بهداشت به مناطق محروم کشور خواند و افزود: هر ساله وزارتخانه با ابلاغ به معاونت های درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، اقدام به جمع آوری مدارک و ثبت نام دستیاران سال آخر دانشگاه ها در سامانه نیروهای تخصصی وزارت می کند، که براساس اطلاعات جمع آوری شده و نیاز کشور، پزشکان متخصص در سطح کشور توزیع می شوند.
 
 
دکتر بنی جمالی در خاتمه یادآور شد گذراندن تعهدات قانونی پزشکان متخصص در همه رشته ها اجباری نیست، و وزارت بهداشت بر اساس سیاست ها، قوانین موجود و نیاز کشور فارغ التحصیلان دانشگاه ها را در نقاط مختلف کشور توزیع می کند.  
 
 
 ثبت نام و جمع آوری مدارک به منظور معرفی دستیاران فارغ التحصیل به وزارت بهداشت برای انجام تعهدات قانونی ضریب کا به سراسر کشور براساس امتیاز کسب شده انجام می شود.
 
 
برای آگاهی از مدارک مورد نیاز ثبت نام اینجا کلیک کنید.


١٤:٤٩ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٠١٦    /    تعداد نمایش : ١٦٧خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.