چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

چگونگی نصب و رفع مشکلات نرم افزار مینی نجما جهت طراحی سوالات تراز سی و هشتمین دوره ی آزمون ارتقا و گواهینامه پزشکی تخصصی سال 98

مرکز انفورماتیک دانشکده پزشکی اطلاعیه ای را درخصوص چگونگی نصب و استفاده از نرم افزار مینی نجما جهت طراحی سوالات تراز سی و هشتمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه تخصصی سال 98 صادر کرد.

بر این اساس کلیه اعضای محترم هیات ممتحنه آزمون ارتقاء و گواهینامه پزشکی تخصصی سال 98 می توانند پیرو اعلام قبلی؛ جهت نصب، آموزش، راهنمایی و رفع مشکلات احتمالی نرم افزار مینی نجما  از تاریخ 11/3/98 به اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.

اساتید محترم در صورت نیاز، می توانند در ساعات اداری با یک دستگاه لپ تاپ به اداره مذکور واقع در طبقه اول دانشکده پزشکی مراجعه یا با شماره های 23872550 و 23872557 تماس حاصل فرمایند.

لازم بذکر است طبق اعلام دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، مهلت تحویل سوالات تراز تا پایان وقت اداری روز 19/3/98 می باشد.

ضمنا در صورت عدم تحویل؛ سوالات تائید شده در کارگروههای مربوطه را در سامانه مینی نجما درج و فایل خروجی مورد نظر قبل از تاریخ فوق الذکر در قالبCD به اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی یا مسئول IT  حراست دانشگاه تحویل گردد.


١٥:٠٩ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩١١٦    /    تعداد نمایش : ٨٢خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.