دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

دریافت“WCD Rising Star Scholarship” از بیست و چهارمین کنگره جهانی درماتولوژی 2019 توسط عضو هیات علمی گروه پوست

 معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی اعلام کرد؛دکتر فهیمه عبداللهی مجد عضو هیات علمی گروه پوست دانشکده پزشکی  موفق به دریافت “WCD Rising Star Scholarship”  از بیست و چهارمین کنگره جهانی درماتولوژی 2019 شد.

 این عضو هیات علمی در این کنگره به ارائه یک سخنرانی در رابطه با مقاله تحقیقاتی خود و چهار پوستر منتج از فعالیتهای پژوهشی در مرکز تحقیقات پوست پرداخت.

کنگره جهانی درماتولوژی (World Congress of Dermatology) - معتبرترین و مهمترین کنگره در زمینه درماتولوژی- هر چهارسال یکبار برگزار می شود و پزشکان مطرح و برجسته درماتولوژی از سراسر دنیا در آن شرکت و به ارائه و تبادل تجارب و آخرین نتایج کارهای تحقیقاتی خود می پردازند.

در بیست و چهارمین کنگره جهانی درماتولوژی 2019 که در میلان/ایتالیا برگزار شد به تعدادی از شرکت کنندگان واجد شرایط چند نوع اسکولارشیپ همانند:  “WCD Rising Star Scholarship”، “WCD Trainee Scholarship”و“Residing in low income country”  تعلق گرفت.

 “WCD Rising Star Scholarship”یکیاز مهمترین اسکولارشیپ های این کنگره و مربوط به استادیاران جوان (زیر 35 سال) بوده که بعد از بررسی رزومه و عناوین سخنرانی آنها توسط کمیته علمی اسکولارشیپ، تنها به تعداد محدودی از استادیاران تعلق گرفت و دکتر فهیمه عبداللهی مجد عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از استادیاران جوانی است که برای این نوع اسکولارشیپ انتخاب شد. این عضو هیات علمی در این کنگره به ارائه یک سخنرانی در رابطه با مقاله تحقیقاتی خود و چهار پوستر منتج از فعالیتهای پژوهشی در مرکز تحقیقات پوست پرداخت.

از دستاوردهای مهم این کنگره علاوه بر آشنایی با جدیدترین نتایج تحقیقات سایر کشورها در ابعاد مختلف، می توان به شناساندن جایگاه علمی کشور و رایزنی با اساتید مطرح دنیا جهت شروع پژوهش های علمی مشترک اشاره کرد.

 


١١:٥٤ - سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٠٦٧    /    تعداد نمایش : ١٨٤خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.