سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

سومین سمپوزیوم پوست، ترمیم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ٢٠ تیرماه برگزار می شود

سومین سمپوزیوم پوست، ترمیم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ در شهر تهران و در مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می گردد.

محورهای سمپوزیم شامل تازه ها و کاربردهای سلول های بنیادی و مهندسی بافت در حوزه پوست و ترمیم، کارآزمایی های بالینی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه پوست و ترمیم، اولویت های تحقیقات، فناوری و پایان نامه ها در حوزه پوست و ترمیم، محصولات سلولی و پزشکی بازساختی شرکت های دانش بنیان در حوزه پوست و ترمیم و چشم انداز تجاری سازی و بازار سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در حوزه پوست و ترمیم خواهد بود.

همچنین در حاشیه برگزاری این سمپوزیوم ، کارگاه "روش های آسلولارسازی بافت" نیز در تاریخ 19 تیرماه در مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری برگزار می شود. محورهای کارگاه فوق شامل معرفی روش های مختلف بی سلول کردن بافت، روش های مشخصه یابی و کابرد بافت های آسلولار خواهد بود.

سومین سمپوزیوم پوست دارای امتیاز بازآموزی بوده و علاقمندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت stemcell.isti.ir  مراجعه نمایند.

 


٠٩:٤١ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٢٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.