شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

جزئیات فراخوان اعطای تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان نو ورود

 اطلاعیه فراخوان پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نو ورود در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ منتشر شد.

 
بنیاد ملی نخبگان براساس آیین نامه «پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ اعتبار و تسهیلاتی را به دانشجویان صاحب استعداد برتر نو ورود ( ورودی مهر ۹۸ و بهمن ۹۷ در مقاطع تحصیلی مختلف) دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور اعطا می کند .
 
 
 
مهمترین نکات برای ثبت درخواست بهره مندی از پشتیبانی ها به شرح زیر است:
۱. دانشجویان هریک از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در «پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ » هستند، می توانند در این رقابت شرکت کنند .
 
۲. ثبت نام دانشجویان سال اول دانشگاه ها از تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ آغاز شده و فرصت نهایی آنان برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست، ۳۰ مهرماه سال جاری است. متقاضیان باید اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک آن ها، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir بارگذاری یا به روزرسانی کنند و پس از آن،حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی های دانشجویی» را در بخش « ثبت درخواست ها » در سامانه انتخاب کنند.
 
گفتنی است پس از انتخاب این گزینه جمله «درخواست شما با موفقیت به ثبت رسید »نمایش داده می شود.
 
۳. در سال اول مقطع کارشناسی و دکتری حرفه ای، صرفاً دانشجویانی که واجد حداقل یکی از شرایط زیر باشند، مشمول پشتیبانی های دانشجویی می شوند :
 
الف. دارندگان مدال طلا یا نقره کشوری در المپیاد های ملی دانش آموزی ؛
ب. دارندگان رتبه۱ تا۱۰۰ کشوری درآزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه ریاضی وفنی؛
ج. دارندگان رتبه۱ تا۱۰۰ کشوری درآزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم تجربی؛
د. دارندگان رتبه۱ تا۸۰ کشوری درآزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه علوم انسانی؛
ه. دارندگان رتبه۱ تا۴۰ کشوری درآزمون سراسری ورود به دانشگاه ها در گروه هنر.
 
یادآوری: دانشجویانی که به دلیل داشتن یکی از شرایط فوق، مشمول پشتیبانی های دانشجویی بنیاد می شوند، برای بهره مندی از این تسهیلات باید اطلاعات خود شامل مشخصات فردی و تصویر ثبت نام در نیم سال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در وبگاه اینترنتی آموزش دانشگاه را در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانیsina.bmn.ir بارگذاری نمایند و پس از آن،حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ گزینه « درخواست بررسی پرونده برای بهرمندی از پشتیبانی های دانشجویی» را در بخش «ثبت نام درخواست ها» در سامانه انتخاب کنند.
 
۴. برگزیدگان جایزه شهید احدی بنیاد ملی نخبگان،درسال اول تحصیل درمقطع دکتری تخصصی درسال تحصیلی۹۹-۱۳۹۸،بدون محاسبه امتیاز، مشمول پشتیبانی های دانشجویی میشوند ، اما لازم است پرونده خود را در سامانه سینا تکمیل و گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی های دانشجویی» را در بخش «ثبت درخواست ها» در سامانه انتخاب کنند . 
 
 
۵. دانشجویان سال اول مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که متقاضی بررسی پرونده از طریق محاسبه امتیاز هستند باید مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و فعالیت های پژوهشی خود را به همراه تصویر وضعیت ثبت نام در نیم سال اول تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸، در وبگاه اینترنتی آموزش دانشگاه، در سامانه درج نمایند. همچنین سوابق درج شده در پرونده خود در خصوص کسب مدال در المپیادهای دانش آموزی، کسب رتبه برتر در آزمون های سراسری ورود به دانشگاه، کسب رتبه برتر در المپیادهای دانشجویی و اختراعات مورد تایید بنیاد را بررسی و در صورت وجود نقص، موارد را در بخش «ثبت مدارک/ اطلاعات مشترک / افتخارات» اصلاح یا درج نمایند.
 
۶. پس ازبررسی پرونده و انتخاب برگزیدگان، نتایج ازطریق سامانه سینا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید گفتنی است ثبت اطلاعات، بررسی پرونده واعلام نتایج، صرفاً ازطریق سامانه مذکور و به صورت الکترونیکی انجام می شود.
 
برای مطالعه شیوه نامه اینجا را کلیک کنید
 
گفتنی است؛ مهلت ثبت درخواست به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


٠٩:٣٥ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٥٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧٧خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.