چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

وبینار وضعیت پاندمی با شروع فصل سرما و بروز آنفلوآنزا برگزار می شود

مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وبینار علمی- آموزشی"وضعیت پاندمی کرونا با شروع فصل سرما و بروز آنفلوآنزا"را روز پنج شنبه مورخ 12/4/1399 از ساعت 14:00-11:00 با همکاری مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و با حضور متخصصین برجسته بیماریهای عفونی (آقایان دکتر مسعود مردانی، دکتر شروین شکوهی، دکتر پیام طبرسی و دکتر فرشید رضایی کارشناس ارشد مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت) با امتیاز بازآموزی برگزار می­نماید.

وبینار فوق دارای حداکثر 3 امتیاز بازآموزی برای متخصصین بیماریهای عفونی و گرمسیری، بیماریهای داخلی، بیماریهای کودکان، طب اورژانس، گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و  فوق تخصص بيماري هاي ريه، فوق تخصص عفونی اطفال و پزشک عمومی است. در این راستا خواهشمند است دستور فرماييد اطلاع­رساني لازم به علاقه­مندان جهت شركت در اين وبینار صورت پذیرد.

 از آن‌جایی که وبینار به صورت کاملا آنلاین  و غیر حضوری برگزار می‌گردد، مشمولین محترم وبینار جهت کسب امتیاز آموزش مداوم برنامه، باید مراحل زیر را طی نمایند: 

  1. چند روز قبل از شروع وبینار، باید از طریق سایت سامانه آموزش مداوم (www.ircme.ir)در وبینار علمی "وضعیت پاندمی کرونا با شروع فصل سرما و بروز آنفلوآنزا"مورخ 12 تیر ماه 1399 به شناسه 155298ثبت نام کنند.
  2. روز برگزاری وبینار، باید از طریق لینک اتصال وبینار http://lms1.sbmu.ac.ir/idtmrcبه صورت آنلاین در برنامه حضور داشته و برنامه را مشاهده کنند.
  3. برای اینکه مشمول بتواند امتیازآموزش مداوم وبینار را کسب کند، باید در آزمون نهایی از طریق اپلیکیشن آموزش مداوم جامعه پزشکی اقدام نماید. لذا لازم است این اپلیکیشن را از سایت بازار دانلود و روی گوشی و کامپیوتر خود نصب نمایند.

*مشمول تا 48 ساعت بعد از پایان برنامه و حداکثر 3 بار مجاز به شرکت در آزمون می باشدو نتیجه آزمون به صورت اتوماتیک به سامانه آموزش مداوم ارسال می شود. پرداخت هزینه برنامه فقط به صورت آنلاین و از طریق اعتبار مالی در سامانه آموزش مداوم انجام می شود.

ضمناً علاقه­ مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تجهیزات مورد نیاز و نحوه اتصال به وبینار، لینک دانلود نرم افزارهای مورد نیاز برای اتصال به وبینار (adobe connect & flash player)  و راهنمای شرکت در آزمون وبینار جهت کسب امتیاز آموزش مداوم، می­توانند به سایت مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری به آدرس www.idtmrc.sbmu.ac.irمراجعه و با شماره­های  8-22439963 (خانم درویشی، رابط آموزشی مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری) تماس حاصل نمایند.


١٢:١٤ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٣٣٩١    /    تعداد نمایش : ٦٠خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.