پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

رئیس دانشکده پزشکی در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

دکتر علی طبیبی رئیس دانشکده پزشکی در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به تمامی دانشگاهیان علوم پزشکی شهیدبهشتی؛ اساتید، اعضای هیات علمی، کارکنان و به ویژه دانشجویان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

آغاز سال تحصیلی جدید را به تمامی اعضای خانواده دانشکده پزشکی اعم از اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان شریف دانشکده صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

نقش نهاد دانشگاه در سامان‌دهی به تولید دانش، تربیت نیروی انسانی کارآمد، افزایش سرمایه اجتماعی و تعالی اخلاقی جامعه بر کسی پوشیده نیست و امروزه، توسعه هماهنگ و پایدار تنها از مسیر آموزش‌ها و پژوهش‌ها و نیازسنجی‌های دقیق و روزآمد دانشگاهی به دست خواهد آمد. پیشرفت و آبادانی کشور نیز به اندیشه و عمل جوانان سرزمینمان گره خورده است.

هدف ما تربیت نسلی پویا ، پرنشاط و امیدوار و دانش آموختگانی نخبه و فرزانه برخوردار از سطوح بالای دانش، مهارت، معرفت، اخلاق و فضیلت است که سرنوشت و آینده ای درخشان برای این سرزمین رقم زده و با تلاش جهادی در مسیر ارتقای سلامت، کاهش آلام دردمندان، توسعه علوم پزشکی ، پیشرفت علمی و فناوری و خودکفایی گام بردارند تا انشاءا... در آینده ای نه چندان دور شاهد تحقق اهداف نظام و حفظ جایگاه اول علمی در منطقه باشیم .

آغاز سال تحصیلی جدید به دلیل شیوع کرونا متفاوت تر ازهمه سال‌هاست. آنچه در ماه‌های اخیر و پس از شیوع این بیماری عالم‌گیر روی داد، نقش بی بدیل دانشگاه‌ها و کادر پرتلاش درمان و نیز اساتید علوم پایه را از نظر تلاش بی وقفه و تغییر مسیر آموزش‌های کلاسیک به آموزش‌های الکترونیکی و مجازی، بیش از پیش برهمگان نمایان کرد که جای تقدیر فراوان دارد.

اینجانب و همکارانم به عنوان خدمتگزاران شما، با عنایت خداوند متعال و با پذیرش مسئولیت و از خودگذشتگی و استفاده از تجربیات و بهره گیری از نقطه نظرات همه صاحبنظران در راستای دانش اندوزی و رشد علمی ،فرهنگی، اخلاقی و تربیتی شما آینده سازان عزیز ایران اسلامی از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد و از تمام امکانات موجود در این راه بهره خواهیم برد.

 

دکتر علی طبیبی

رئیس دانشکده پزشکی


٠٩:٠٢ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٩٦٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.