پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

فراخوان عضویت در شورای عالی علمی سازمان جهانی بهداشت

معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی اعلام کرد؛ دپارتمان علم (Science Division) سازمان جهانی بهداشت از ماه مارس 2019 با هدف اطمینان از همگام بودن آن سازمان با پیشرفت‌های علمی اخیر در نظام سلامت و شناخت فرصت‌های به‌کارگیری پیشرفت‌های حاصل در راستای بهبود نظام سلامت جهانی و نیز اطمینان از برتری، ارتباط و بازدهی عملکردهای اصلی فنی آن سازمان شامل کالاهای سلامت عمومی و پژوهش راه اندازی شده است.

لذا مدیر کل آن سازمان بر آن شد تا به دنبال تاسیس دپارتمان مذکور یک شورای عالی علمی متشکل از کارشناسان و متخصصان بین‌المللی در حوزه‌های مختلف تشکیل دهد تا به عنوان صدای رهبران علمی‌ای باشد که به عنوان مشاوران مستقیم این سازمان در تعیین موضوعات علمی اولویت‌دار و پیشرفت‌های حاصل در زمینه علم و فناوری با اثر مستقیم بر سلامت جهانی هستند.

علاقه‌مندان در شورای مذکور که دارای سوابق برجسته علمی در حوزه‌هایی متناسب با فعالیت اعضای شورا نظیر تحقیقات زیست پزشکی، اقتصاد سلامت، حقوق بشر، علوم اجتماعی، نظام‌های سلامت، حقوق، حاکمیت، اخلاق، تغییرات آب و هوایی، سلامت، ... هستند می توانند در این فراخوان عضو شده و شرکت نمایند.

کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ارسال درخواست متقاضیان و احراز شرایط عضویت در آن شورا، نحوه گزینش متقاضیان و همچنین وظایف اعضای شورا و زمینه‌های فعالیت ایشان از طریق مراجعه به لینک و مکاتبه با آدرس ایمیل زیر امکان‌پذیر است.

https://www.who.int/news-room/articles-detail/who-science-council

 ScienceCouncil@who.int

 مهلت شرکت در فراخوان مذکور و ارسال مدارک روز دوشنبه 24 شهریور ماه سال جاری (14 سپتامبر 2020) تا ساعت 17:00 به وقت اروپای مرکزی خواهد بود.

لازم به ذکر است معاونت تحقیقات و فناوری و اداره کل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت امکان پاسخگویی به سؤالات متقاضیان و معرفی ایشان به آن سازمان را نخواهند داشت و این موضوع صرفا با ارسال درخواست توسط شخص متقاضی طبق دستورالعمل لینک فوق امکان‌پذیر است.


١٣:٣٠ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٩٦٤٠٢    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.