پنج شنبه ٠١ آبان ١٣٩٩ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

نشست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی با دبیر جدید انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده (تاسیس 1348) درخصوص فعالیت های این تشکل

دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی در نشستی با محمدحسین رمضانی راد دبیر  انجمن اسلامی دانشجویان (تاسیس 1348) دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه که روز یکشنبه 20 مهرماه در محل دفتر معاونت برگزار شد، شایان مسئول روابط عمومی دانشکده و سپهداری کارشناس فرهنگی معاونت مذکور نیز حضور داشتند.

در این جلسه درخصوص فعالیت های پیش روی انجمن اسلامی در ترم جاری و آتی، نحوه جذب اعضای جدید تشکل، برگزاری کارگاه های پژوهشی برای دانشجویان ورودی جدید، برگزاری برنامه های فرهنگی همچون شب شعر و ... از طریق فضای مجازی گفتگو و تبادل نظر شد.

دکتر کرامتی نیا ضمن خوش آمد گویی به دبیر جدید انجمن اسلامی و آرزوی موفقیت برای ایشان و سایر اعضای شورای مرکزی این تشکل، ضمن شنیدن صحبت های وی و سایر اعضای جلسه و ارائه راهکارهایی در خصوص برنامه های مطرح شده بر ضرورت تعامل بیشتر دانشکده با تشکل های دانشجویی، توجه دانشجویان و اعضای تشکل به آموزش در کنار فعالیت های مذکور و همچنین لزوم آموزش مهارتهای فردی و ارتباطی به دانشجویان ورودی جدید توسط تشکل ها تاکید نمود.

دکتر کرامتی نیا در پایان از آمادگی همه جانبه دانشکده و خصوصا معاونت دانشجویی و فرهنگی در جهت تسهیل برگزاری فعالیت های دانشجویی خبر داد و ابراز امیدواری کرد فصل جدیدی از این تعامل را با حضور اعضای جدید شورای مرکزی انجمن اسلامی در رسیدن به این اهداف پیش رو داشته باشیم.


٠٩:١٣ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٥٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.