جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

پیام تبریک انجمن اسلامی دانشجویان 1348 به مناسبت ورود نودانشجویان

حامد محمودی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان 1348 در پیام کوتاهی ورود نودانشجویان را به دانشکده پزشکی تبریک گفت.

وی ضمن گرامیداشت فرارسیدن ولادت پیامبر اعظم(ص) و سالروز تسخیر لانه جاسوسی، ورود دانشجویان را به فصل جدیدی از زندگی تبریک گفت. ایشان یکی از مهم ترین تفاوت های دانشگاه و دبیرستان را فرصت زیاد برای تعمق و یادگیری رفتار مناسب و آماده شدن برای زندگی حقیقی در جامعه عنوان کرد.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان 1348 خطاب به دانشجویان گفت: شاید از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جز نامش که یادآور یکی از بزرگان انقلاب و کسی است که تنها نام شهید برازنده ی مظلومیت او بود و آوازه اش که بر سپهر دانشگاه های علوم پزشکی می درخشد چیزی نشنیده باشید و اکنون حسرت این را بخورید که توفیق حضور و تنفس در چنین فضایی را از دست داده اید ولی ما این جا هستیم تا هرچقدر ممکن است این فاصله را برای شما کم کنیم.

وی افزود: انجمن اسلامی دانشجویان(تاسیس1348) افتخار دارد که در بیش از نیم قرن سابقه اش همیشه حامی قشر دانشجو بوده و در حمایت از حقوق علمی، فرهنگی و صنفی ذره ای فروگذار نکرده است. در زمینۀ فرهنگی برگزارکننده بسیاری از مراسمات دانشجویی همچون جشن روز دانشجو که رکورد بزرگترین مراسم 16 آذر را در بین دانشگاه های کشور داراست و نیز جشن شاخه نبات (ازدواج دانشجویی)و... بوده و راهنمایی دانشجویان در تمام مراحل تحصیل و آماده سازی بستری برای رشد علمی و فرهنگی و سیاسی و عقیدتی و در یک کلام تک بعدی نبودن دانشجو را در کارنامه پرافتخار خود دارد.

همچنین در ادامه محمدحسین رمضانی راد دبیر انجمن اسلامی در دانشکده پزشکی ضمن تبریک به دانشجویان ورودی جدید اظهار داشت: ما در دانشگاه کار گروهی انجام می دهیم. اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از ما در فعالیت های انفرادی موفقیت های قابل توجهی داریم ولی در فعالیت های گروهی دچار نقصان می شویم که این مهم نیازمند دقت و تلاش بیشتر درجهت ارتقای فعالیت های گروهی است.

 یکی از دلایل این موضوع این است که ما دانشجویان بایستی از زمان ورود به مدرسه و دانشگاه یاد بگیریم چگونه می توانیم کار گروهی انجام دهیم. همانطور که اخیرا در بسیاری از زمینه ها پیشرفت های خوبی داشته ایم واین نشانه استعداد کارگروهی و در نهایت موفقیت است.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: تشکیلات دانشگاهی مکان مناسبی است برای آنکه فعالیت هایی مانند پیگیری و برگزاری مناسبت های مختلف که نمی توان فردی انجام داد، با حمایت مسئولان دانشگاه و دانشکده پزشکی به صورت گروهی برنامه ریزی شود و از تمامی علاقمندان دعوت می کنیم که به جمع ما بپیوندند.

از علاقمندان دعوت می شود برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09120344542 (رمضانی راد-دبیر برادران)  و  09368364944 (واحدی-دبیر خواهران) تماس حاصل نمایند.


١٣:٥٣ - چهارشنبه ١٤ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٢٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٨٣خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.