پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

تجلیل از کارکنان بازنشسته دانشکده پزشکی در سالن شورا برگزار شد

مراسم تجلیل از کارکنان بازنشسته دانشکده پزشکی (از سال 1398 تا پایان 1400) با حضور دکتر امانی معاون پشتیبانی دانشکده روز شنبه  21 خردادماه در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.

در این مراسم که دکتر بیتاژیان مدیر آموزش، نقی پورتقی رئیس امور اداری دانشکده، شایان مسئول روابط عمومی دانشکده و برخی از مسئولان و مدیران گروه نیز حضور داشتند از مساعی ارزشمند این عزیزان که در کمال صداقت و درستکاری درجهت تحقق اهداف سازمان، خالصانه کوشش نمودند تقدیر شد و فعالیت سازنده سالیان متمادی آنها، جایگاه ارزنده و والایشان، تجارب گرانقدر و ارزشمندشان و خدمات صادقانه و گرانبهایشان ارج نهاده شد.

در این مراسم دکتر امانی معاون پشتیبانی دانشکده ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، تقارن جلسه را با میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) به فال نیک گرفت و با اشاره به اعمال صالح و نیک، آن را بزرگترین نعمت الهی عنوان کرد و بازنشستگی را آغاز مرحله ای جدید در زندگی برشمرد. ایشان کارکنان بازنشسته را الگوهای رفتاری و نمونه های ارزشمندی دانست که می توان از تجارب آنان درجهت ارتقای هرچه بیشتر دانشگاه بهره جست.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تقدیر کارکنان بازنشسته سه سال اخیر اظهار داشت: طبق روال هرسال دانشکده، در پایان سال مراسم قدردانی از بازنشستگان عزیز برگزار می شود ولی به دلیل بیماری کرونا در سال های اخیر نتوانستیم نشستی را در این خصوص برگزار کنیم و این اولین فرصت و بهترین زمان بود تا بتوانیم بعد از یک مدت طولانی دوباره دور هم جمع شویم و از نزدیک از احوال هم باخبر شویم.

معاون پشتیبانی دانشکده ضمن تشکر از خدمات سی ساله کارکنان صدیق دانشکده ، ساختار اداری مناسب و قابل و قبول موجود را حاصل زحمات افرادی دانست که عمر خود را در راه رساندن دانشگاه به این جایگاه و ارتقای سطح دانشکده صرف نموده و برای تمامی عزیزان بازنشسته آرامش، پاداش اخروی و رضایت خداوند را آرزو کرد.

این مراسم با بیان خاطراتی از سالهای گذشته، پذیرایی و اهدای لوح و هدیه و عکس یادگاری پایان یافت.

 


١٢:٤٣ - يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٥٩١    /    تعداد نمایش : ٢٩٧خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.