پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

مراسم تقدیر از دکتر ثابت کسائی استاد گروه فارماکولوژی برگزار شد

نشست صمیمانه معاونت پشتیبانی دانشکده پزشکی با دکتر ثابت کسائی استاد بازنشسته گروه فارماکولوژی دانشکده روز یکشنبه 22 خردادماه در دفتر معاونت برگزار شد.

در این نشست دکتر امانی ضمن خوش آمدگویی، از خدمات ارزنده و زحمات شایسته و بی دریغ دکتر ثابت کسایی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نمود.

ایشان دکتر ثابت کسائی را استادی فرهیخته ، توانمند، متعهد و خستگی ناپذیر خواند که با انگیزه و عشق، به تربیت دانشجویان پرداخت و دانشکده را در مسیر بهبود روند آموزشی و رشد و تعالی علمی پیش برد.

معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی حاصل خدمات ارزشمند دکتر ثابت کسائی را بعنوان امانتی همیشگی در دست مسئولان دانشگاه عنوان کرد که بایستی در حفظ این میراث ارزشمند کوشا بود. ایشان با تاکید بر لزوم استفاده از رهنمودها و تجربیات اساتید در پیشبرد اهداف دانشکده و دانشگاه، ایجاد بستری برای حضور اساتید علاقمند و گردهمایی آنان برای انتقال تجربیات خود به مدیران، مسئولان و دانشجویان را ضروری دانست.

در ادامه نشست ، دکتر ثابت کسائی با ابراز خرسندی از حضور دوباره در دانشکده، عشق به آموختن و انگیزه یاددادن و علم آموزی را مهمترین سرمایه هر استادی دانست و پایبندی به اخلاق، داشتن روحیه انتقاد پذیر، توجه به مشکلات دانشجویان و ارتباط مستمر میان استاد و دانشجو را از اولویت های مهم برشمرد.

وی دانشجویان را به داشتن روحیه مطالعه و تحقیق، جلوگیری از اتلاف وقت، ایجاد راه های جدید و خلاقانه در کار، ایمان، صداقت و احترام تشویق کرد.

نشست فوق با اهدای لوح تقدیر و هدیه به پایان رسید.


٠٩:٤٣ - سه شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٦٥٦    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.