چهارشنبه ١٩ بهمن ١٤٠١ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
 

گروه رادیوانکولوژی

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

گروه رادیوانکولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان یکی از قدیمی ترین گروههای رادیوانکولوژی کشور از سال ١٣٥٩ به ارائه خدمات از طریق دو بیمارستان اصلی (بیمارستان امام حسین(ع) و بیمارستان شهدای تجریش) و سایر مراکز تابعه در حوزه های مختلف آموزشی، بالینی و پژوهشی به مردم تهران و سایر مناطق کشور پرداخته است.

این گروه با حضور 17عضو هیات علمی و تعدادی همکار انکولوژیست درمانی در کنار بیش از 25 دستیار رادیوانکولوژی و حضور سالیانه بیش از ١٠٠ دانشجوی پزشکی و اينترن بهترین خدمات تشخیصی و درمانی را در قسمتهای مختلف ارائه می کند.

بخش رادیوانکولوژی جرجانی که از سال ١٣٨٦ به نام موسّسش دکتر سیّد حسین مرتضوی نامیده می شود با سابقه ای بیش ازچهل سال به عنوان اولین بخش کلاسیک انکولوژی در سطح کشور در خدمت بیماران مبتلا به سرطان بوده و همواره با ارائه بهترین خدمات توسط اعضای هیأت علمی مجرب و تجهیزات به روز و کامل در کشور پیشرو بوده است.

ساختمان انکولوژی و رادیوتراپی مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهدای تجریش در سال ١٣٧٢ تاسیس شد و در سال ١٣٧٦ با حمایت جناب آقای هاشمی راه اندازی و افتتاح گردید. موسسه خیریه بهنام دهش پور نیز از همان زمان جهت کمک به بیماران سرطانی در این مرکز مستقر گردید. 

 

امتیازدهی
دسترسی ها
تابلوی اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 85774
 بازدید امروز : 8
 کل بازدید : 235105
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.11
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.