يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

کارگاه آموزشی درخصوص کمیت تدریس اساتید با حضور معاون امور هیات علمی برگزار شد

نشست معاون امور هیات علمی و بیمارستانهای دانشکده پزشکی با رابطین امور هیات علمی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی تابعه روز چهارشنبه 25 خردادماه در سالن شورا برگزار شد.

این نشست به شکل کارگاه آموزشی و با هدف یکسان سازی فرم های ارزشیابی اساتید در مراکز با تاکید بر کمیت تدریس اساتید برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در کارگاه مذکور دکتر صادقی معاون امور هیات علمی و بیمارستان های دانشکده در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: رابطین بیمارستانی بایستی ارتباط خوب و مستمر با اعضای هیئت علمی برقرار نموده و این خود یک هنر است که باعث می شود گروه هایی که فعالیت قابل قبول دارند مورد تشویق قرار گرفته و آنها که ضعیف تر هستند تقویت گردند.

ایشان در ادامه افزود: مهمترین موضوع در این میان، اطلاع از کمیت آموزشی اساتید است که برای ارتقای رتبه اعضای هیات علمی نیز حائز اهمیت بوده و باید بسیار دقیق و با شیوه ی یکسان مورد ارزیابی قرار گیرد.

معاون امور هیات علمی و بیمارستانهای دانشکده با بیان اینکه راه های متفاوتی برای ارزیابی اساتید در مراکز به کار گرفته می شود اظهار داشت:  برخی مراکز از لاگ بوک ها استفاده کرده و بیشتر به کیفیت کار اساتید توجه می کنند و بعضی دیگر سلیقه ای عمل کرده و گاهی انتخاب گروه های برتر براساس دستورالعمل و شاخصه های استاندارد انجام نمی شود . برگزاری اینگونه کارگاه های آموزشی باعث می شود همه مراکز از یک شیوه و فرمت برای ارزیابی تدریس اعضای هیات علمی استفاده نموده تا در حق هیچ شخص و گروهی اجحاف نشود.

دکتر صادقی با بیان اینکه مقصود اصلی از این جلسه ، ارزیابی درست بخش ها و سیستم آموزشی و هدفمند نمودن برنامه های آموزشی است درخصوص فرمت مورد نظر و آیتم های فرم جدید ارزیابی، با رابطین گفتگو و تبادل نظر نمود.


١٠:٥٨ - شنبه ٢٨ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٧٥٢    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.