شنبه ٢٩ مرداد ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

آغاز ثبت نام دستیاران سال آخر رشته های تخصصی بالینی دانشگاه

  ثبت نام دستیاران سال آخر رشته های تخصصی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از روز دوشنبه ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز شد.

ثبت نام و جمع آوری مدارک دستیاران سال آخر کلیه رشته های تخصصی بالینی دانشگاه به منظور توزیع نیروهای متخصص متعهد خدمت در سال جاری از تاریخ ۱۰مردادماه ۱۴۰۱ تا  ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱ در سامانه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام خواهد شد.
 
 
دکتر بنی جمالی رییس اداره تامین و توزیع پزشکان با اشاره به تغییر ایجاد شده توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری، عنوان کرد: دستیاران باید قبل از هرگونه اقدام جهت ثبت نام و یا مراجعه به منظور ارایه مدارک، دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت را به بصورت کامل مطالعه کرده و از فیلم آموزشی ارسال شده استفاده کنند.
 
 
دکتر بنی جمالی خاطر تصریح کرد: تمامی دستیاران پس از مطالعه دستورالعمل مذکور، مدارک و مستندات را در سایت وزارت متبوع بارگذاری و برای ثبت نام اقدام کنند. 
 
 
وی در ادامه گفت: دستیاران پس از ثبت نام در موعد ذکر شده با در دست داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک ذکر شده  و مهر دستیاری صرفاً طبق جدول زمان بندی (پیوست) جهت تحویل مدارک مربوطه، به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نشانی: خیابان حافظ –تقاطع خیابان جمهوری، ساختمان سابق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طبقه ۶ اداره تامین و توزیع پزشکان مراجعه کنند.
 
 
با توجه به شلوغی سامانه مذکور در روزهای پایانی جمع آوری مدارک و احتمال اختلال و کندی و بروز مشکلات در ثبت و بارگذاری مدارک از ثبت نام در روزهای پایانی خودداری شود.
 
 امکان ثبت نام و  تحویل مدارک پس از تاریخ اعلام شده میسر نیست؛ به همین منظور بخشنامه و فرم های مربوطه در پرتال این معاونت جهت دسترسی دستیاران قابل بهره برداری است.
 
 
 
 
 
 


١٢:٣٠ - سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٣٠٥    /    تعداد نمایش : ١٤١خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.