چهارشنبه ١٦ آذر ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

دستورالعمل ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان غیر هیئت علمی

دستورالعمل ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان غیر هیئت علمی با هدف پیاده سازی فاز نخست ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه در سال 1401 ابلاغ شد.

براساس این خبر کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاه در سطوح مدیران میانی، مدیران پایه، کارشناسان و کارکنان به غیر از مشاغل کارگری بایستی به منظور تکمیل و نهایی نمودن فرم موافقتنامه با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک دانشگاه به آدرس http://karkonan.sbmu.ac.ir/   حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ 30/9/1401 اقدام نمایند.

لذا در اجرا و تکمیل برنامه مذکور، توجه به نکات ذیل ضروری است:

  1. موافقت نامه بین ارزیاب (مافوق مستقیم) و ارزیابی شونده تدوین می گردد. در ابتدا وظایف، شاخصها، هدف و سقف امتیازات شاخصهای اختصاصی توسط ارزیابی شونده تدوین و به منظور تائید به ارزیاب ارسال می گردد، سپس فرم به ارزیابی شونده عودت و در انتها بایستی به رابط واحد ارسال گردد.
  2. تعداد وظایف اختصاصی تدوین شده بایستی حداقل پنج وظیفه بوده و مجموع امتیازات شاخصهای اختصاصی برابر با 50 امتیازدر نظر گرفته شود.
  3. به استناد تبصره 1 بند 1 از فرآیند اجرا و مراحل تکمیل فرمهای ارزیابی عملکرد دستورالعمل ابلاغی وزارت متبوع، کارکنانی که از تکمیل فرم موافقت نامه در موعد مقرر استنکاف نمایند، ارزیاب مربوطه موظف است با هماهنگی با رابط واحد و کارشناسان گروه تحول اداری و تعالی سازمانی دانشگاه، 40 درصد از امتیاز شاخصهای اختصاصی (معادل با 20 امتیاز) از مجموع امتیاز ارزیابی عملکرد ارزیابی شونده را کسر نموده و فرآیند ارزیابی عملکرد را تکمیل نماید.
  4. به منظور تکمیل فرم موافقتنامه، فیلم آموزشی نحوه تدوین و تکمیل فرم موافقتنامه، کلیه ارزیابان و ارزیابی شوندگان می توانند با مراجعه به پورتال مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری و در قسمت فیلم های آموزشی به آدرس http://acod.sbmu.ac.ir/مراجعه نمایند.
  5. کارکنان شاغل با سمت مشاغل خدماتی و پشتیبانی اعم از نگهبان، نظافتچی، آبدارچی، راننده، امور چاپ و تکثیر، امور آشپزخانه و رستوران، نگهبانی و متصدی تاسیسات نیازی به تکمیل فرم موافقت نامه نداشته و از این امر مستثناء می باشند.
  6. ملاک انجام فرآیند ارزیابی عملکرد درخصوص کارکنانی است که در سال ارزیابی، حداقل 6 ماه اشتغال به کار داشته باشند.
  7. کارکنانی که در طول دوره ارزیابی انتقال / ماموریت / تغییر محل خدمت یابند، ملاک تکمیل موافقتنامه واحدی است که بیشترین زمان را در آنجا به انجام وظیفه مشغول باشند.
  8. کلیه رابطین ارزیابی عملکرد کارکنان در هر یک از واحدهای سازمانی موظفند از صحیح و به روز بودن عنوان سمت افراد در سیستم پرسنلی و انطباق با وظایف تدوین شده اطمینان یابند.

ضمناً کارشناسان گروه تحول اداری و تعالی سازمانی با شماره تماس 23872241 آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی رابطین آن واحد می باشند.

 


١٢:٥٧ - يکشنبه ٢٩ آبان ١٤٠١    /    عدد : ١٢٢٩٥١    /    تعداد نمایش : ٥٥خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.