چهارشنبه ١٩ بهمن ١٤٠١ - 
  E-MAIL  
  HOME  
 ENGLISH  
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

رئیس دانشکده پزشکی در پیامی فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت

دکتر نیک ضمیر رئیس دانشکده پزشکی در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، روز زن و روز بزرگداشت مقام مادر را به تمامی اعضای هیات علمی و همکاران دانشگاه به خصوص بانوان دانشکده پزشکی تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

"بیستم جمادی‌الثانی ، سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، اسوه تقوی و معنویت «حضرت فاطمه زهرا (س)» یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

حضرت فاطمه(س) الگوی جامعی است که نه تنها تمام هویت‌های کمالی یک زن، بلکه جمیع فضائل متصور برای یک انسانِ کامل در ایشان خلاصه شده است. بی‌تردید انتخاب میلاد حضرت فاطمۀ زهرا به عنوان روز زن، اوج تکریم و بزرگداشت مقام زن و مادر و بزرگداشتی بزرگ و مسئولیت‌آفرین است که شأن و جایگاه آرمانی زنان جامعه را به افق‌های دور و ابدی پیوند می‌زند.

در حقیقت میلاد پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهی همیشگی زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه برافراشته بماند.

اینجانب فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه(س)، روز مادر و بزرگداشت مقام زن را به تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ویژه، بانوان دانشکده پزشکی تبریک و شاد باش می‌گویم و از خداوند بزرگ و منان سعادت و توفیقات روز افزون همۀ شما را آرزومندم." 


١٤:١٨ - سه شنبه ٢٠ دی ١٤٠١    /    عدد : ١٢٤٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و
خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی
کدپستی:  1985717443  
تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : Dean.medicalschool@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.