يکشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٦ - 
1 2
 
منو اصلی
 
 

گروه بیولوژی و علوم تشریحی از بدو تأسیس دانشکده پزشکی با نام گروه آناتومی تشکیل شده و آموزش دروس آناتومی ماکروسکوپیک را به دانشجویان پزشکی ، دندانپزشکی و رشته های وابسته را عهده دار بوده و چندین دوره دستیار تخصصی آناتومی را نیز تربیت کرده است، از آن به بعد علاوه بر ادامه آموزش در سطوح مذکور، آموزش در حد کارشناسی ارشد و دكتري آناتومی را نیز آغاز نموده که تاکنون ادامه دارد. ضمناً ، همزمان با آموزش مقاطع تحصیلات تکمیلی(M.Sc,Ph.D) کارهای پژوهشی نیز در گروه اجرا شده است. این گروه تا سال 1364 فقط شامل آناتومی ماکروسکوپیک بوده ولی از آن سال به بعد آموزش آناتومی میکروسکوپی و جنین شناسی نیز که تا آن زمان توسط گروه پاتولوژی انجام می شده به وظایف این گروه اضافه شده و در حال حاضر آموزش و پژوهش در هر سه شاخه آناتومی (آناتومی ماکروسکوپیک، بافت شناسی و جنین شناسی) را عهده دار می باشد.


 

 
جلسه دفاع از پایان نامه
جلسه دفاع از پایان نامه خانم سارا حسینی دانشجوی دکتری بیولوژی تولید مثل در تاریخ چهارشنبه ٢٩ شهریورماه در ساعت ١٢ در محل سالن ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار گردید.
 ١٥:٣٥ - 1396/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه دفاع از پایان نامه خانم درفشان
جلسه دفاع پایان نامه خانم پروین درفشان دانشجوی مقطع دکتری تولید مثل با عنوان: بررسی میزان Mir-302 ژنهای مرتبط با فرآیند فعال شدن ژنوم جنینی در جنین های حاصل از تزریق درون سیتوپلاسمی اسپرم به تخمک ای بالغ شده در محیط آزمایشگاه كه در تاريخ04/06/96 روز شنبه راس ساعت00 :12 در گروه برگزار گردید.
 ١٢:٧ - 1396/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه دفاع خانم سمیه کشاورز دانشجوی مقطع دکترای بیولوژی
جلسه دفاع خانم سمیه کشاورز دانشجوی مقطع دکترای بیولوژی تولید مثل با عنوان: بررسی اثر ملاتونین بر فاکتور های تنظیم کننده سیکل سلولی و تغییرات اپی ژنتیک در طی فرآیند بلوغ و پیری تخمک در موش كه در تاريخ ٢٩/05/96 روز یکشنبه راس ساعت00 :12 در گروه برگزار گرديد.
 ١٤:٣٤ - 1396/06/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجلات نامعتبر
لزوم دقت به مجلات نامعتبر و عدم چاپ مقالات در آنها
 ١٨:٢٩ - 1396/05/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
تابلوی اعلانات
دسترسی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.