دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

اخبار جلسات برگزار شده توسط EDO دانشکده پزشکی

کارگاه پرسپتورشیپ به همت EDO دانشکده پزشکی (دکتر رضا زندی) روز دوشنبه مورخ 9 مردادماه از ساعت 8 الی 10  برای جمع کثیری از اساتید گروه های مختلف بالینی در سالن حکیم سیداسماعیل جرجانی برگزار شد.

 همچنین ششمین کارگاه روش تدریس(گروه کوچک) توسط اعضای کمیته روش تدریس EDOدانشکده پزشکی روز سه شنبه مورخ 10 مردادماه از ساعت 8 الی 12 برای جمعی از اساتیدی که در سالهای اخیر در گروههای بالینی فعالیت خود را آغاز کرده اند، برگزار گردید. در این کارگاه اهداف و برنامه تدریس در گروه کوچک، بازشناسی مهارتهای تدریس در گروه کوچک، ترسیم نقشه فکری و طرح درس، ایفای نقش- تدریس در گروه کوچک برای اساتید حاضر با مشاهده فیلم ارائه شد.

جلسه کمیته استاندارد سازی آزمونها نیز در تاریخ 11 مردادماه در سالن حکیم سید اسماعیل جرجانی تشکیل و درخصوص برنامه آزمون گروه قلب و عروق و زنان و زایمان بعنوان نمونه گفتگو و تبادل نظر شد. در این جلسه مقرر گردید با همکاری گروه های نورولوژی، عفونی و زنان Blue Print کلی برای آزمونهای سالانه تهیه شده و پس از هماهنگی و اصلاح در حضور مسئولین کمیته، در جلسه عمومی به استحضار کل گروه های بالینی در جلسه ای جداگانه برسد. 


١١:١٨ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٩٨٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٢خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.