سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده پزشکی

پیام رئیس دانشکده پزشکی به مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند

دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارمندان تلاشگر و صدیق تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

فرارسیدن هفته دولت و نیز 4 شهریور ماه که به سبب گرامیداشت یاد و خاطره بزرگمردان شهید رجایی و باهنر به نام "روز کارمند" نامگذاری شده است را به تمامی کارمندان تلاشگر و صدیق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مخصوصا کارمندان دانشکده پزشکی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

هفته دولت یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد، صادق و گرانقدر انقلاب و احیا کننده ارزشهای بزرگی چون فرهنگ کار، مردمداری، خدمتگزاری خالصانه و بی منت به مردم یعنی شهیدان بزرگ و والامقام رجایی و باهنر است. آنان که با گذشتن از جانشان، نشان دادند، دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

روز کارمند در واقع روز تجیل از انسان های شایسته ای است که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. قطعا رشد ، توسعه ، بالندگی و موفقیت دانشگاه که هدفش تربیت نیروی متخصص و متعهد و مدیران آینده کشور است، مرهون تعهد، توانمندی و شایستگی کارکنان آن می باشد و تلاش های صادقانه و بی دریغ کارمندان در عرصه های مختلف در کنار استادان و دانشجویان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام علم و فناوری کشور یاری خواهد کرد. پیشرفت و توسعه پایدار ملزوم در اختیار داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص است و تعهد کاری و اخلاقی اشخاص عامل موثر در پیشبرد اهداف و برنامه هاست. همانگونه که نادیده گرفتن کرامت و حرمت افراد در هر مجموعه ای عامل مخربی در پیشبرد برنامه ها خواهد بود.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و تلاش شایسته همکاران خدوم دانشکده پزشکی ، این روز را به تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش تبریک گفته و برای آنان از خداوند متعال آرزوی تندرستی و بهروزی می نمایم.


٠٨:٢٦ - شنبه ٤ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٨٢خروج
 
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری - خیابان کودکیار - دانشکده پزشکی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : msp@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.