• تاریخ انتشار : 1402/06/08 - 08:08
  • بازدید : 280
  • تعداد بازدیدکننده : 266
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشکده پزشکی

بازدید از پاویون بیمارستان شهدای تجریش

روز یکشنبه 5 شهریورماه ، بازدیدی با حضور دکتر گودرزی مشاور معاونت آموزشی تحصیلات تکمیلی و دستیاری دانشکده، فلاح سرپرست داخلی معاونت و بلند همت کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشکده از مرکز آموزشی درمانی شهدای تجریش انجام شد.

دراین بازدید دکتر سید پوژیا شجاعی رئیس و معاون آموزشی بیمارستان شهدا، دکتر مسعود مسلمی فرد مدیر بیمارستان و رفیعی کارشناس بیمارستان  ضمن همراهی تیم بازدید کننده،  توضیحاتی درخصوص وضعیت پاویون  وکتابخانه دستیاران آن مرکز بیان نمودند.

رئیس بیمارستان در این بازدید اظهار داشت؛ پاویون ها دارای 30 اتاق و ظرفیت هر پاویون 45 نفر بوده و با توجه به بررسی های بعمل آمده نقاط قوت و ضعف در آن دیده می شود. ایشان در ادامه خاطرنشان کرد؛ پاویون ها تا 45 روز آینده به مکان  بازسازی شده با شرایط بهتر انتقال خواهد یافت.

از جمله نقاط ضعف پاویون ها می توان به نبود اینترنت و wifi، نبود یخچال و سیستم کامپیوتر مختص به هر اتاق، نبود سالن مطالعه و کتابخانه و نماز خانه، لزوم داشتن ماشین لباسشویی برای هر پاویون، نارضایتی ازکیفیت پایین و حجم غذا و پک صبحانه(تکراری بودن)، کمبود تعداد کمد و نیاز به تعمیر پرده ها و توجه بیشتر به نظافت ملحفه ها اشاره کرد.

همچنین از نقاط قوت پاویون ها نظافت پاویون ها و راهروها، برخورد مناسب مسئولین پاویون، کیفیت مناسب سیستم گرمایش و سرمایش و وجود امنیت و وسایل ایمنی مناسب بود.

 

  • گروه خبری : اخبار داخلی,آرشیو اخبار
  • گروه خبری : 130930
کلمات کلیدی
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب