• تاریخ انتشار : 1402/06/04 - 07:44
  • بازدید : 53
  • تعداد بازدیدکننده : 51
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشکده پزشکی

پیام دکتر نیک ضمیر رئیس دانشکده پزشکی به مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند

دکتر نیک ضمیر رئیس دانشکده پزشکی در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارمندان تلاشگر و صدیق تبریک و تهنیت گفت.

 

در این پیام آمده است:

فرارسیدن هفته دولت و 4 شهریور ماه که به سبب گرامیداشت یاد و خاطره بزرگمردان شهید رجایی و باهنر به نام "روز کارمند" نامگذاری شده است را به تمامی کارمندان تلاشگر و صدیق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مخصوصا کارمندان دانشکده پزشکی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

هفته دولت یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد، صادق و گرانقدر انقلاب و احیا کننده ارزشهای بزرگی چون فرهنگ کار، مردمداری، خدمتگزاری خالصانه و بی منت به مردم یعنی شهیدان بزرگ و والامقام رجایی و باهنر است. آنان که با گذشتن از جانشان، نشان دادند، دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

روز کارمند در واقع روز تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. قطعا رشد ، توسعه ، بالندگی و موفقیت دانشگاه که هدفش تربیت نیروی متخصص و متعهد و مدیران آینده کشور است، مرهون تعهد، توانمندی و شایستگی کارکنان آن می باشد و تلاش های صادقانه و بی دریغ کارمندان در عرصه های مختلف در کنار استادان و دانشجویان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام علم و فناوری کشور یاری خواهد کرد.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و تلاش شایسته همکاران خدوم دانشکده پزشکی ، این روز را به تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش تبریک گفته و برای آنان از خداوند متعال آرزوی تندرستی و بهروزی می نمایم.

 

دکتر عبدالرحیم نیک ضمیر

رئیس دانشکده پزشکی

  • گروه خبری : اخبار داخلی,آرشیو اخبار
  • گروه خبری : 130700
کلمات کلیدی
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب