گروه ارولوژی

گروه ارولوژی

دسته بندی :‌ 76

 
گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از گروههای پیشرو در زمینه انجام جراحی های پیشرفته و استفاده از روشهای نوین و به روز در این رشته تخصصی می باشد.
بخش ارولوژی بیمارستان لبافی نژاد در سال 1386به عنوان قطب ارولوژی کشور انتخاب شده است که در ارتقاء آموزش ارولوژی کشور فعالیت می کند. این بخش پیشرو در رشته اندویورولوژی و یورولاپاروسکوپی در کشور و حتی در سطح منطقه می باشد. انجام بیش از چهار هزار پیوند کلیه و انتخاب این بخش به عنوان یکی از ده مرکز برتر پیوند در دنیا از افتخارات این بخش می باشد. چاپ اولین کتاب تالیفی به زبان فارسی به عنوان منبع امتحان بورد تخصصی از اقدامات این بخش است. تربیت فلوشیپ در رشته های ارولوژی زنان – اطفال – پیوند و اندویورولوژی از دیگر فعالیتهای این بخش است.  
 
مقاله های متعددی از این مرکز در Pub Med ثبت شده است که H. Index اساتید آن به صورت زیر می باشد: 
 

دکتر ناصر سیم فروش:

17

دکتر اکبر نورعلیزاده:

6

دکتر عباس  بصیری:

17

دکترناصر  شخص سلیم:

9

دکتر فرزانه شریفی اقدس:

6

دکتر محمد حسین سلطانی:

5

دکتر سید امیر محسن ضیایی:

11

دکتر محمد هادی رادفر:

7

دکتر علی طبیبی:

11

 

 

 
بخش ارولوژی بیمارستان شهدای تجریش به عنوان تنها مرکز شروع کننده و ادامه دهنده درمان لیزر در بیماریهای ارولوژی بوده و در حال حاضر با همکاری مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در علوم پزشکی و مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران نسبت به ساخت دستگاههای لیزر مورد نیاز اقدام می نماید. جراحی ترمیمی ارولوژی در بیماران مبتلا به تنگی مجرا و آموزش فلوشیپ ارولوژی ترمیمی نیز در این بخش انجام می شود.

مقاله های متعددی از این مرکز در Pub Medثبت شده است که H. Indexاساتید آن به صورت زیر می باشد: 

دکتر محمدرضا رزاقی:

3

دکتر سید جلیل حسینی:

7

دکتر حسین کرمی:

8

 

بخش ارولوژی بیمارستان شهید مدرس از سال 1361 جهت پذیرش دستیار تخصصی تایید گردیده است و صلاحیت این بخش برای پذیرش فلوشیپ پیوند کلیه و فلوشیپ یوروانکولوژی تایید شده است. این مرکز دارای بخش پیوند کلیه، فعال می باشد و عمل های پیچیده سرطان دستگاه ادراری در این بخش از مشخصات بارز این بخش می باشد.   

مقاله های متعددی از این مرکز در Pub Medثبت شده است که H. Indexاساتید آن به صورت زیر می باشد: 

دکتر سید یوسف حسینی:

13

دکتر مجید علی عسگری:

7

دکتر فرید دادخواه:

6

دکتر محمد سلیمانی:

4

دکتر علیرضا لاشییء:

8

 
گروه ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از گروههای پیشرو در زمینه انجام جراحی های پیشرفته و استفاده از روشهای نوین و به روز در این رشته تخصصی میباشد.
دستیاران پذیرفته شده در یکی از سه مرکز اموزشی این گروه که عبارتند از بیمارستانهای شهید لبافی نژاد، شهید مدرس و شهدای تجریش شروع به کار خواهند کرد.
گذراندن دوره چرخشی در مراکز دیگر در صورت موافقت رئیس بخشهای مبدا و مقصد بلامانع خواهد بود.

نمرات درون بخشی دستیاران در هر سه مرکز به صورت یکسان بر اساس ارزیابی رفتار حرفه ای، امتحانات OSCE فعالیتهای پژوهشی دستیار، میزان مشارکت در اعمال جراحی بر اساس Log book و بررسی میزان توانایی دستیار در انجام پروسیجورهای جراحی بر اساس آزمون DOPS به دانشکده پزشکی اعلام میگردد.
در طول دوره امتحانات کتبی ادواری بر اساس رفرانسهای اعلام شده توسط دبیرخانه شورای آموزشی تخصصی از دستیاران به صورت هماهنگ در سه مرکز بعمل می آید.
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب